آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: برد یخچال الکترو استیل مدل es27

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم یخچال الکترو استیل مدل es27میزنی تو برق قسمت فریزر و یخچال ارور e6,8میده همون اول درب یخچال رو هم که باز میکنی لامپ ها روشن نمیشه.. 99درصد برد خرابه .. ای سی داریو رو عوض کردم .ولی یخچال غیراز صفحه دیس پلی هیچ چیز دیگه کار نمیکنه عکس از برد میذارم دو ستان راهنمای کنند چه باید کرد؟؟؟برد رو از کجا میشه پیدا کرد.... نمایینده الکترو استیل داریم؟ راهنمای کنید با تشکر
۲۰۱۴۰۸۰۸_۰۸۱۰۴۹.jpgمشاهده فایل‌پیوست 96704

آخرین ویرایش:

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
آیا فیوز سوزانده بود
از کجا تشخیص دادی که آی سی درایو آن خراب است و تعویض نمودی کدام و چه شماره ای ؟
روی عکس کارهایی که روی مدار انجام دادی علامتگذاری کن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: ma1369

majid..

کاربر
2013-04-05
237
321
باسلام
آیا فیوز سوزانده بود
از کجا تشخیص دادی که آی سی درایو آن خراب است و تعویض نمودی کدام و چه شماره ای ؟
روی عکس کارهایی که روی مدار انجام دادی علامتگذاری کن
با سلام نه عیب ظا هری نداشت ایسی uln2003رو عوض کردم چون هیچ کدام از رله ها عمل نمیکرد .خازن ها رو تست کردم. چواب نداد احتمال میدم مال ایسی فرمان باشه چون در یخچال رو هم که باز میکنی لامپ ها روشن نمیشه

m_m_e_a_r

کاربر
2014-04-03
17
25
با سلام خدمت دوستان واساتید محترم یخچال الکترو استیل مدل es27میزنی تو برق قسمت فریزر و یخچال ارور e6,8میده همون اول درب یخچال رو هم که باز میکنی لامپ ها روشن نمیشه.. 99درصد برد خرابه .. ای سی داریو رو عوض کردم .ولی یخچال غیراز صفحه دیس پلی هیچ چیز دیگه کار نمیکنه عکس از برد میذارم دو ستان راهنمای کنند چه باید کرد؟؟؟برد رو از کجا میشه پیدا کرد.... نمایینده الکترو استیل داریم؟ راهنمای کنید با تشکر
مشاهده فایل‌پیوست 96705مشاهده فایل‌پیوست 96704

خیالت رو راحت کنم نمیتونی بردشو تعمیر کنی برو نمایندگی یه برد 27 ازشون بخر

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیز برددستگاه شما 100%سالم بودکه زحمت کشیده وآن راسوزاندیدخطای E6مربوط به اختلال درتنظیمات منوی دستگاه است واصلا ربطی به بردپاور ندارداگربردجدیدنیز بگیریدبعداز مدتی دوباره این مشکل بروز میدهددستورالعمل تغییرات منوی دستگاه راباید داشته باشید دریخچال فریزرهای جدیدمعمولا ایرادات نرم افزاری تاحل نشود اشکال سخت افزاری حل نمیشودوباتعویض قطعه مسئله حل نمیشودویاعمرآن کوتاه خواهدبودوضمن بردیخچال های الکترواستیل فوق العاده بوده اگر به آنها آب نخوردبسختی خراب میشود ومعمولا خرابی برددریک سیکل عیب یابی درآخرین مرحله است موفق باشید

hamid06

کاربر
2014-01-03
3
3
سلام کسی خروجی ترانس رو میدونه چقدره؟ترانس سیم پیچ اولیه اش سوخته ولتاژ خروجیش رو بگید یکی جایگزینش کنم??????تا کل وسایلمون اب نشده ممنون

جمشيدا

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-03-13
4,048
19,271
تهران - ساوه
سلام
نگاه کن به ولتاژ نوشته شده بر روی خازن الکترولیتی مسیر
بعد از پل دیود همان ترانس تغذیه...