آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: درخواست کم کردن حساسیت اتصال کوتاه پاور کامپیوتر

ghessi71

کاربر
2018-11-20
65
46
31
سلام دوستان کسی هست بدونه چجوری میشه حساسیت اتصال کوتاه پاور کم کرد که در جریان کشی لحظه قطع نکنه مثلا در زمان روشن شدن یه ارمیچر قطع نکنه اصلا امکانش هست؟
پیشاپیش سپاسگذارم

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
[hide]مدل پاورتونو و عکس از مدارش بزارید یه کاری هم میتونی انجام بدی چون لحظه ای میخوای این کارو انجام بدی یه خازن ظرفیت بالا سر راه خروجی منبع نصب کن شاید کارتون راه بیفته[/hide]

gholamipour

کاربر
2023-07-25
24
7
یزد
سلام و وقت بخیر خدمت مهندسین عزیز
یک پاور‌ کامپیوتر که آی سی آن AT 2008B هست و وقتی از ۲ آمپر بیشتر جریان کشی میکنم فیوز محافظتیش عمل میکنه من برای ساخت منبع تغذیه متغیر از پاور میخوام که برای همین از یک ماژول کاهنده و افزاینده ۲۵۰ ولت و ۹ آمپری استفاده کنم آیا راهی برای جریان کشی بیشتر‌ وجود دارد؟

پیوست‌ها

• 774.7 کیلوبایت بازدیدها: 27

HS13&86

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2021-03-31
731
1,425
استان گلستان
سلام و وقت بخیر خدمت مهندسین عزیز
یک پاور‌ کامپیوتر که آی سی آن AT 2008B هست و وقتی از ۲ آمپر بیشتر جریان کشی میکنم فیوز محافظتیش عمل میکنه من برای ساخت منبع تغذیه متغیر از پاور میخوام که برای همین از یک ماژول کاهنده و افزاینده ۲۵۰ ولت و ۹ آمپری استفاده کنم آیا راهی برای جریان کشی بیشتر‌ وجود دارد؟
درود،
بیشتر از ۲ آمپر ؟
برخی از پاور های کامپیوتر ( مخصوصا اگر مثل شما آیسی متفرقه باشه ) به طوری ساخته شدند که اگر تنها از یک خروجی جریان کشی انجام بشه، پاور خاموش بشه.
میتونید به خروجی های دیگر مصرف کننده متصل کنید تا این اتفاق نیوفته.

gholamipour

کاربر
2023-07-25
24
7
یزد
درود،
بیشتر از ۲ آمپر ؟
برخی از پاور های کامپیوتر ( مخصوصا اگر مثل شما آیسی متفرقه باشه ) به طوری ساخته شدند که اگر تنها از یک خروجی جریان کشی انجام بشه، پاور خاموش بشه.
میتونید به خروجی های دیگر مصرف کننده متصل کنید تا این اتفاق نیوفته.
با یک مقاومت آجری ۱۰ اهم وات بالا در خروجی ۵ ولت ، مشکل جریان کشی درست شد.

بالا