آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: گیر کردن DVR در لوگوی استارت

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
پاسخ : Re: پاسخ : گیر کردن DVR در لوگوی استارت

فلش زدن دستگاه ك بدوني برنامه فلش صد در صد مخصوص همان دستگاه هس شايد كار درستي باشه در صورتي ك كابل باشه ن در اوردن ايسي از روي برد ك همان حرارت دادن ميشه

دوست عزیز دراوردن ای سی با حرارت دادن فرق میکند.دراوردم ای سی های bgaمستلزم ریبال کردن مجدد یا تعویض ای سی نو میباشد .ولی حرارت دادن یا ریورک برای رفع قلع سردی استفاده شده ونظام خواص خود رادارد.که باید با دستگاه به صورت اصولی وپروفایل چیپ انجام گیرد.

sami222

کاربر
2011-05-19
53
123

این دستگاه هارو من بارها با فلش زدن مشکلشو حل کردم. همین مشکل گیر کردن روی لوگو

سلام .مهندس فلش زدن با کامپیوتر با اتصال دستگاه با کابل شبکه هست یا درآوردن آی سی فلش و پروگرام با دستگاه پروگرامر؟

سلام در بعضی موارد هم ازاد کردن کابلهای ارتباطی هارد هم مشکل گشا است چند روز پیش یک دی وی ار نو نیم اورده بودن که مشکل از هارد بود و موارد دیگر را که اساتید محترم بیان کردن
در خصوص پروگرام کردن نه باید ای سی هشت پین را در اورده و پروگرام کنید از مسیر ورودی لن نمی شود الای اپدیت دی وی ار
یلدا مبارک همه همکاران

amirgoogle

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-12-17
317
339
Fars.Iran
اگر dvr نو نیست اداپتور رو حتما چک بفرمایید و طبق گفته دوستان ولتاژ ic فلش رو چک بفرمایید.

randomboot

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-02-10
514
2,318
به احتمال زیاد با فلش کردن مشکل حل بشه هفته پیش یه مدل HISMART اومده بود که فایلش رو پیدا نکردم یه مدل بدون نام که سخت افزار و بردش مشابه بود زدم اومد بالا

mostafa_gh1

کاربر vip
کاربر
2019-01-28
72
28
34
بوشهر
این مشگل مربوط به خازن اطراف چیپ گرافیت بوده که یکی از اونها خراب بوده اگه با هیت به چیپ گرافیت درست نشد اقدام به تعویض خازن نماید که 100درصد مشگلتون حل میشه
همچین موردی رو برای من آوردن و با این کار هم جواب نگرفتم نهایاتا فایل دستگاه رو هم بدلیل نا مشخص بودن نتونستم پیدا کنم و دستگاه رو برگردوندم

mostafa_gh1

کاربر vip
کاربر
2019-01-28
72
28
34
بوشهر

این دستگاه هارو من بارها با فلش زدن مشکلشو حل کردم. همین مشکل گیر کردن روی لوگو
میشه راهنمایی کنید با چه فایلی فلش میزنید؟
فایل یونیورسالی برشون دارید؟؟؟

بالا