آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

گیر کردن لباسشویی پاکشوما 10164

pampeli

کاربر
2010-11-16
12
7
باسلام خدمت اساتید محترم یه ماشین لباسشویی پاکشوما مدل 10164t 7کیلویی که قاطی کرده یه وقت کارمیکنه یه وقت فقط تایمرش کارمیکنه بعضی وقتا هم ابگیری میکنه یهو اخرای تایم فقط تایم ونشون میده بنظر دوستان مشکل چیه اگه کسی از دوستا ن طریقه ریست کردنشو بگه ممنون میشم

jamservice1

کاربر vip
vip
کاربر
2012-05-06
93
352
سلام این ایرادی که شما میفرمایید بیشتر در نویز قسمت تغذیه برد الکترونیک ماشین میباشد شما به احتمال زیاد خرابی خازنهای تغذیه روی برد را خواهید داشت دومین احتمال خراب شدن میکروسوییچها میباشد اونها را هم چک کنید امیدوارم مشکلتان حل گردد در هر صورت سوال دیگری بود با اجازه اساتید من در خدمتتون هستم.

pampeli

کاربر
2010-11-16
12
7
ممنون از لطفتون اما من بردم پیش تعمیر کار گفت کل برد باید عوضشود قیمت کل برد روزحمت بکشین ممنون میشم اگه کسی از دوستان کد ریست هم داره ممنون میشم وبردو کجا میتونم تهیه کنم باسپاس از زحماتتون

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
من نماینده پاکشوما میباشم=این نوع لباسشویی ها فاقد برنامه ریست میباشند وریست مختص سری جدید پاکشوما است(بعد سال 90 با طراحی وکدمدل جدید)-بهترین راه مراجعه به نزدیکترین نمایندگی میباشد ویا با استاد اصفهانی با نام کاربری farah676 در این سایت تماس بگیرید ایشان متخصص بردهای الکترونیکی است

بالا