آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

کمک جهت تعویض مانیتور crtکوماکس با الکتروپیک

mybot

کاربر vip
vip
کاربر
2020-02-22
106
33
تهران
سلام
لامپ تصویر کوماکس با الکتروپیک میخوام تعویض کنم پایه های تغذیه و دوربین در هر لامپ تصویر چطور پیدا کنم .
اگر محبت بفرمایید کارایی پین ها لامپ تصویر معرفی بفرمایید اساتید گرانق متشکرم ممنونم سپاسگذارم دستبوسم

mybot

کاربر vip
vip
کاربر
2020-02-22
106
33
تهران
سلام
ایا لامپ های الکتروپیک و کماکس قابل نصب به جای همدیگر هستند

پیوست‌ها

• 870 کیلوبایت بازدیدها: 16
  • 812.3 کیلوبایت بازدیدها: 15
  • 824.7 کیلوبایت بازدیدها: 15

yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2007-04-23
335
505
اذربایجان شرقی
سلام
ایا لامپ های الکتروپیک و کماکس قابل نصب به جای همدیگر هستند
با سلام.
لامپهای سی ار تی در دو نوع گان گوچک و گان بزرگ هستش اگر گان هردو لامپ یکی بود قابل جایگزینی هست در غیر این صورت باید سوکت لامپ هم عوض شود با تغییرات پایه های لامپ

mybot

کاربر vip
vip
کاربر
2020-02-22
106
33
تهران
با سلام.
لامپهای سی ار تی در دو نوع گان گوچک و گان بزرگ هستش اگر گان هردو لامپ یکی بود قابل جایگزینی هست در غیر این صورت باید سوکت لامپ هم عوض شود با تغییرات پایه های لامپ
سپاس از الطاف حضرتعالی ، اگر امکان داشت بنده نوازی کنید، پایه های ورودی خروجی لامپ تصویر و معرفی بفرمایید ممنون میشدم از انفاس پربرکت
استادبهره مند می شدیم

garmabdari

کاربر
2010-04-03
28
24
سلام
لامپ تصویر کوماکس با الکتروپیک میخوام تعویض کنم پایه های تغذیه و دوربین در هر لامپ تصویر چطور پیدا کنم .
اگر محبت بفرمایید کارایی پین ها لامپ تصویر معرفی بفرمایید اساتید گرانق متشکرم ممنونم سپاسگذارم دستبوسم
سلام/
دو پایه فیلمان که دارای اهم کمی هستند. پایه های کاتد و شبکه فرمان رو هم می توانید با تعقیب مدار تا پایه های گان لامپ به راحتی پیدا کرد.

Soleymantk

کاربر
2012-02-23
45
14
سلام
درود
تجربه و نظر دوستان این هست که ممکنه شما بعد از دنبال کردن مدار و فیلامان لامپ تصویر موفق و دیدن تصویر بشید ولی قطعا با توجه به یوک (سیم پیچ دور گان) عکس ارسالی که برای هر CRT سیگنال کنترل جاروب تصویر فرق داره ؛ احتمال بسیار زیاد تصویری دقیق و کامل بدست نخواهید آورد مگر با مهندسی معکوس از روی سالم و پیاده کردن روی خراب.
حتی ممکنه میزان ولتاژ باعث اشباع و نگاتیو نشون دادن تصویر بشه - موردی بود که تو یکی از پستها دیدم و ممکنه یا از دوربین و یا از مدار CRT باشه.
بدرود

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: mybot
بالا