آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: کمک از همکاران ایفون تصویری ete

afgsg

کاربر
2014-12-03
13
3
با سلام خدمت همه دوستان عزیز
یک ایفون تصویری ete به دستم رسیده که مشکلش اینه که پنلی که درب منزل نصب میشه و دوربین داره چراغ سبز(استند بای)ش روشن نمیشه وقتی زنک زده میشه led های اطراف دوربین روشن نمیشه خود دوربین روشن نمیشه و تنها در صورت فشار دادن دکمه زنگ صدای زنگ شنیده میشه .
البته بصورت اتفاقی تا حالا یک بار خود به خود درست شده و دوباره به همون وضعیت برگشته .
ترانزیستور های c945 و چند تا خازن رو تعویض کردم بی نتیجه بوده .
الان از مدار تغزیه خروجی 14.8 ولت دارم .
در ضمن الان به محض اینکه به برث وصلش کنم صدای زنگ میده و یک زنگ کامل میخوره بعد قطع میشه

آخرین ویرایش:

heydari37

کاربر vip
کاربر
2014-11-02
50
361
سلام دوست عزیز
برق 12 ولت دی سی در بیشتر مدل ها از ترانس به پشت پانل وصل میشود اگر 12 ولت نباشد دوربین روشن نمیشود در بعضی مدلها تغذیه دوربین از مانیتور می آید اول ترانس تغذیه را تست کن دوم اینکه در بیشتر دوربین ها ال ای دی ها مادن قرمز هستند و شما نور آنرا نمی بینی در مدلهایی که ال ای دی نور سفید دارند در حقیقت صرفه جویی در متریال کرده اند سه سیم به دوربین میره یکی مثبت 12 یکی منفی و آن دیگری خروجی ویدیوی دوربین است پس کارهای زیر را انجام بده
1-ببین در پانل دم دری فیش پاور با علامت مثبت و منفی دارد یانه
2-فقط هنگام زنگ زدن دوربین فعال میشود تست کن بعد از زنگ خوردن برق 12ولت به سوکت دوربین میرسد یا نه؟
3=اگر ولتاژ 12 به دوربین می آید یک کابل ویدیو به تلویزیون وصل کن سیم منفی به بدنه کابل ویدیو و سیم مغذی به سیم سومی خروجی سوکت دوربین وصل کن ببین تصوی روی تلویزیون می اد یانه؟ اگر نیامد به فرض اینکه تغذیه داری پس دوربین خراب است
موفق باشی حیدری

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: afgsg
بالا