آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: کتاب آموزش بک ترک 5 فارسی

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,827
ایران
سلام
دوستان من جواب دوستمون رو که به من پیام خصوصی زده بودند دادم.

اگر آموزش امنیت بک ترک داده بشه اشکالی که ندارد بسیار هم خوب هست. ولی اگر استفاده از ابزارها برای هک آموزش داده بشه ممکنه موجب فیلتــر شدن سایت بشه که رفع فیلتـــر علاوه بر پایین آوردن اعتبار سایت کاری بس دشوار هست.

خیلی از ابزارها به همان روشی که برای هک استفاده میشه به همان روش هم جهت حفظ امنیت استفاده میشه و این به نوع آموزش بستگی داره.

یک توضیح کلی من خدمت شما بدم که بک تراک یک نسخه لینوکس مبتنی بر اوبونتو هست که بسته های جانبی زیادی روش نصب شده و کار را راحت کرده اما شما روی یک اوبونتو یا نسخه های دیگر لینوکس بسته های مورد نیازتون رو نصب کنید تفاوتی نمیکنه که از بک ترک استفاده کنید یا نسخه مورد نظر خودتون.

مسئله دوم این که بک ترک دیگه یکی دو سال هست که تولید نمیشه و به جای اون یک نسخه جدید تر با نام کالی توزیع میشه که بهتره روی اون کار کنید به جای بک ترک.
آدرس سایت جدید هم اینه:
www.kali.org

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
حق با مهندس نكويي هست ولي در حال حاضر هيچ كتابه جامعي مثل اين كتاب در مورد بك ترك نبود و اين كتاب بسيار عالي بود و از دوستم اجازه گرفتم و داخل سايت گذاشتم الان چند وقته بك ترك توليد نميشه و جاش كالي اومده كه من ازش راضي هستم و چند وقته دارم باهاش كار ميكنم و در حال حاضر كتاب اموزشي فارسيش نيومده ولي يكي از دوستام داره مثل همين كتاب اموزششو مينويسه

با سپاس

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
مهندس نكويي واقعا هميشه قوت قلب برام بوده چند سال هست منو از زماني كه مدير سخت افزار و لپ تاپ بودم ميشناسه ولي محدوديت هايي داره كه من خوب تشخيص ميدم.... ولي الان موقعي هست كه تجربيات چندين سالمو در اختيار دوستان ايران تكي ها قرار بدم چون حيفه اين دانش و اموزش هايي كه در اشيانه ياد گرفتمو در اختيارتون قرار ندم .... ولي خواهشا درخواست هك نكنيد چون براي سايت خطرناكه

آخرین ویرایش:

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
سلام بچه ها
لطفأ شروع کنین
فقط یه چیزی
استاد محترم ...اشکالی نداره من خودم بشخصه میخوام بک ترک رو رووی vmware نصب کنم؟
اشکالی نداره؟
یا حتمأ باید سیستمی مجزا باشه؟

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
سلام مجدد
بچه ها من نتونستم بک ترک رو رووی ماشین مجازی نصب کنم
شما ادامه بدین
نمیتونم همراهیتون کنم ، خدانگهدارتون

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: abady

saied68

کاربر
2015-02-22
319
292
اساتید عزیز
یه پشنهاد
امکان داره این آموزش هک رو رووی ویندوز یاد بدین؟
تا نیازی به نمیدونم ماشین مجازی و بوت دوگانه و از این حرفا نباشه و همه بتونن استفاده کنن

؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011
بالا