آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

وصل شدن صدا بعد از 1 ساعت

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
نه شماانگشت تان را روی فلز پیچ گوشتی گذاشته و روی تک تک پایه یعنی ورودی LوR مماس کنید وصدای فون را بشنوید

اول سیم دراوردم بعد l و r را دستور شما تست کردم هیچ صدایی نداد هیچ عکسل عملی نشان نداد صدایی نیامد حالا چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
307
913
اصفهان
با اجازه از اساتید محترم

دوست عزیز قطعات را در قسمتی که در عکس با رنگ قرمز مشخص کردم چک کن و از اول همه را لحیم کاری کن
چون در این قسمت به وسیله مقاومت ها حرارت زیادی تولید میشود و امکان لحیم سرد شدن زیاد است - البته ظاهرا معلوم نیست که لحیم سرد شده اند

خازن هایی را که در قسمت سبز رنگ مشخص شده اند تعویض کنید

3so3c1udoawec2ufjpe.jpg

آخرین ویرایش:

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
عکس ها کجان وممنون از همه کسایی که دارنکمکم می کنن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: sajjad-d

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
با اجازه از اساتید محترم

دوست عزیز قطعات را در قسمتی که در عکس با رنگ قرمز مشخص کردم چک کن و از اول همه را لحیم کاری کن
چون در این قسمت به وسیله مقاومت ها حرارت زیادی تولید میشود و امکان لحیم سرد شدن زیاد است - البته ظاهرا معلوم نیست که لحیم سرد شده اند

خازن هایی را که در قسمت سبز رنگ مشخص شده اند تعویض کنید

عزیز بازم نشد

• Like

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
1 سوال دیگه اولا همه کارهایی که گفتین انجام دادم ولی صدا نداد و اون سیم آبی ها که از ترانس میان قطع شد فرق نمی کنه چطوری وصلش ون کنم؟ کمک کنی اسپیکر درست بشه ممنون میشم

• Like

sajjad-d

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2008-07-21
307
913
اصفهان
سلام
سیم آبی ها را که از ترانس اومده فرقی نمیکنه که چطوری وصل کنی فقط تو قسمتی که نوشته AC IN باید وصل بشه

شما قطعات را تست کردید ؟
طریقه تست قطعات | Methods of Pieces Testing

این اسپیکر مدار ساده ای دارد با تست کردن مدار و قطعات راحت میتونید عیب را برطرف کنید
1: خروجی ترانس را اندازه بگیرید
2: دیود های یکسوساز ترانس را تست کنید که خرابی نداشته باشند و خروجی ولتاژ دیود ها را اندازه بگیرید
3: قسمت آمپلی فایر را تست کنید به این صورت که برد کنترل را جدا کنید که فقط بردی که آیسی TDA7377 را دارد باشد
بلندگو ها را وصل کنید
اول از آیسی شروع میکنیم
یک قطعه فلزی مثل پیچ گوشتی یا پنس را بر میداریم (موقع تست دست باید به قسمت فلزی اتصال داشته باشد) اگر پایه های ورودی آیسی را میشناسی قطعه را به پایه های ورودی بزن باید صدای نویز ضعیفی از بلندگوها شنیده بشود - اگر پایه های ورودی را نمیشناسید قطعه را به همه پایه ها بزنید

اگر در این مرحله نتیجه گرفتید کابل شیلد دار را جدا کنید و ایندفعه با پایه های سوکت روی برد کابل شیلد امتحان کنید

آخرین ویرایش:

zendegi11

کاربر
2010-07-30
22
39
پری آمپلیفایv کجاست دقیقا میشه راهنمایی کنین؟ و آمپیلی فایر کدام هستش؟ از شکلهای زیر ممنون میشم با شکل نشان بدین پری آمپلیفایر کدامه؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Shami
بالا