آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نقشه های کامل سیم کشی انواع خودروها

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

AJAVID

کاربر
2011-03-26
3
10
با سلام :
دوستان عزيز متاسفانه فعلا اين نقشه هاي درخواستي شما را موجود ندارم مطمين باشيد هر نقشه اي كه دستم برسه بلافاصله اپلود خواهم كرد . (من هم مثل شما در انتظار هستم )
با تشكر .
موفق باشيد .
با تشکر از آقای رجبی
اگر امکان دارد نقشه سیم کشی سمند LX دوگانه سوز را برای دانلود روی سایت قرار دهید.

saeed.f

کاربر
2011-04-09
1
1
سلام دوست گرامی.

من نقشه داخل موتور اسپرو مدل 93 رو میخواهم.

مخصوصا قسمت مربوط به سیم کشی فن دور آرام.

ممنون.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: babae

hamid.del

کاربر
2011-03-29
3
1
با سلام و تشکر فراوان از مطالب مفید وارزنده شما
اگر امکان دارد نقشه سیم کشی خودرو پراید را هم بگذارید................ موفق باشید برادر گرامی

• Like

m_mahboober

کاربر
2009-04-01
1
1
با سلام
یه مشکال برای سمند ef7 من پیش اومده کیلومتر شمار و سرعت سنج از کار افتاده ولی وقتی سرعت بیشتر از 120 میشه سیستم هوشمند بوق 120 میزنه و درب های ماشن هم تا شروع به حرکت کردم قفل میشه یعنی سنسور سرعت کارمیکنه وقتی هم سوئیچ را بازو بند می کنم صفحه کیلومتر یه حرکت جزئی می کنه یعنی مدار فرمان برقی کار میکنه به نظر شما مشکل کجاست ؟ آیا سیم انتقال پالس به صفحه کیلومتر قطع شده ؟ سوکتهای پشت آمپر هم یه بار باز و بسته کردم نتیجه نگرفتم.
حالا باید کجا روچک کنم آیا نقشه ای از سیم کشی پشت آمپر سمند ef7 دوگانه وجود داره ؟ اگه هست لطفاً تو سایت بزارین.
متشکرم

• Like

hzzza

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-05-17
317
2,360
با سلام و تشکر
اگر ممکن است نقشه اینتر فیس دیاگ (رابط بین لبتاپ و کانکتور زیر فرمان )خودرو تیبا را میخواستم

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,042
اصفهان
با سلام و تشکر
اگر ممکن است نقشه اینتر فیس دیاگ (رابط بین لبتاپ و کانکتور زیر فرمان )خودرو تیبا را میخواستم
با عرض سلام
عزیزم شما مدار دستگاه دیاگ را میخواهید و احتمال بسیار کمی است بتوانید آنرا تهیه ( مجانی ) کنید

hzzza

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-05-17
317
2,360
obdii_rs232.jpgبا سلام
یک مدار از اینترنت گرفتم و مونتاژ کردم ولی کار نمیکند ، به این صورت که لب تاپ و برنامه نرم افزار دیاگ آنرا نمیشناسد

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,042
اصفهان
با عرض سلام

عزیزم هر مداری که به پورت OBD که وصل شود نمی تواند ساختار ایسیو را شناسایی کند و باید نرم افزار مربوطه و نیز پروتکل استفاده شده در ایسیو را پشتیبانی کند و علت طراحی هر دیاگ و نوع اتومبیل های پشتیبانی شده این است .
انشالله برای عید امسال بعنوان عیدی، مداری عملی از یک دیاگ همه کاره که 5 پروتکل را پوشش میدهد همراه با مدارچاپی و اطلاعات لازم را ارسال میکنم

hzzza

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-05-17
317
2,360
سلام و خسته نباشید ، پس از همین حالا منتظر عیدی شما هستم .
با تشکر فراوان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا