آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

نظرتون در مورد delta pulse چیه؟

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
سلام به همگی دوستان
مشکل روشن بودن led باطری و سوختن مقاومت 680 اهم من با تعویض ترانزیستور های 2n3904 – 2n3906 با bc557 – bc546 حل شد #$V^86
اما مشکل اصلی الان بی ثباتی دستگاه است طوری که مجبورم گین را و تریشهلد را حداقل بزارم و خیلی قاطی میکنه حالا تو زمین تست نکردم خدا میدونه تو زمین چی کار کنه :busted_red::violent-smiley-093::sadwalk:
کسی میدونه با چه کارایی غیر از شیلد کردن سیم پیچ میشه ثبات دستگاه را بالا برد.
درباره قدرتشم فعلا چیزی نمیتونم میگم ولی بدک نیست:confused:
فردا بقیه تست ها را هم تو سایت میزارم
#$V686

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579

کسی میدونه با چه کارایی غیر از شیلد کردن سیم پیچ میشه ثبات دستگاه را بالا برد.

سلام دوست عزيز مشكل اين دستگاه بي ثبات بودن اونه .اگر در زمينه الكترونيك با كسي كه خبره باشد ارتباط داريد براي اين مدار يك ف ي ل ت ر زمين يا همون گراند بالانس طراحي كنيد و در مدار قرار دهيد .تنها در اين صورت مدار ثابت مي شود و برد ان تغيير نمي كند وگرنه شيلد و....هر كدام مشكلات خودشون رو ايجاد ميكنن
موفق باشيد
meysam

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: gallardo1

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
نه عزيز اگه داشتم كه در خدمت شما بودم .ولي متاسفانه ...

ali4258

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2006-10-12
89
190
فقط باید برای ثبات از اوسیلاتوری استفاده کرد که با کریستال کوارتز طراحی شده باشه
فکر کنم طراحی اون کار چندان مشکلی نیست

gallardo1

کاربر
2008-11-20
136
160
www.doctormob.com
دوستان باید به عرضتون برسونم متاسفانه دلتای ما همین الان دار فانی را وداع گفت و کاملا سوخت :( :sadwalk: ولی یه چیز قبل از سوختنش فهمیدم اونم این که سیم پیچ اگه پایین تر از 3 اهم باشه نویز یا همون پالس پاور را نمیشه زیاد کرد و همین باعث میشه که 680 اهم بسوزه و برد دستگاه کم بشه:eek:k:

الان پیش خودتون میگین چه چیز بزرگی کشف کردم :a12:

دیگه نمیدونم باید چی بکنم :smilie_help:

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meysamm

meysamm

Banned
2008-08-22
399
579
دوست من بايد پشتكار داشته باشيد .ناميد نشيد.در اين تجربه يه چيز بزرگدر مورد كويل اون فهميديد .پ در تجربه بعدي ديگه اين اشتباه رو مرتكب نمي شيد.فقط پشتكار داشته باشيد.در مورد پ ا ر ا ز ي ت هم گراند بالانس بهترين انتخابه .سعي كنيد دوستان ديگه هم كمك بگيريد.فكر مي كنم دوست عزيزمون mee علم طراحي گراند بالانس را داشته باشند.از ايشون هم حتما كمك بگيريد.
موفق باشيد

بالا