آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نرم افزار همراه بانک ملی روی s2 کار نمیکند

kasra2010

کاربر
2007-01-03
66
287
با سلام
سامسونگ s2 در حالیکه قبلا نرم افزار همراه بانک ملی ورژن2 روی آن کار میکرد حهت نصب ورژن3 اقدام کردم که نه تنها
ورژن3 جواب پیامهای ارسالی را نمیداد بلکه ورژن2 نیز همان اشکال را داشت تمامی ستینگهای قسمت پیامها وخود گوشی را زیرورو کردم وهیچ موردی ندیدم به چند بانک مراجعه کردم هر کدام برنامه های خودرا ارایه دادند ولی نتوانستند ایراد رارفغ
کنند اگر دوستان تجربه ای در این مورد دارند سپا سگذار خواهم بود
در ضمن من سیم کارت همراه اول را دارم

آخرین ویرایش:

kasra2010

کاربر
2007-01-03
66
287
با درود
ما که تعمیر کار موبایل نیستیم اما با حذف چند برنامه بازی نرم افزار همراه بانک درست شد و مشگل ما حل شد امیدوارم تجربه مفیدی برای دوستان موبایلی باشد با سپاس

parsis

کاربر
2009-07-30
56
326
با سلام

بنده هم نسخه اندروید ملی رو نصب کردم ولی پیام های دریافتی مثل ثبت حساب و ... واسم نمیاد البته یه آلارم خود برنامه داره که موقع دریافت میزنه ولی چیزی در صندوق پیام ها نمیاد

مدل گوشی بنده sony ericson Live هست

شما هم همین مشکل رو داشتید ؟؟

چه نرم افزاری را حذف کردید ؟؟

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
فکر نکنم ایشون مشکلشون با شما یکی بوده باشه. این نرم افزارها رو با خودد بانک مشورت کنید خیلی بهتر راهنماییتون میکنند. چون تجربشون در ارتباط با نرم افزار خودشون روی گوشی های مختلف زیاد هست.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Masoud_Y

Masoud_Y

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2007-05-30
1,379
7,185
با سلام
نرم افزار بانک ملی (همراه بانک ) ضعیف است و روی چندین گوشی از جمله سیمبیان هم به درستی کار نمیکند و دوستمون با پاک کردن چند بازی فضا و رم گوشی رو برای اجرا بیشتر کرده

kasra2010

کاربر
2007-01-03
66
287
با سلامبنده هم نسخه اندروید ملی رو نصب کردم ولی پیام های دریافتی مثل ثبت حساب و ... واسم نمیاد البته یه آلارم خود برنامه داره که موقع دریافت میزنه ولی چیزی در صندوق پیام ها نمیادمدل گوشی بنده sony ericson Live هستشما هم همین مشکل رو داشتید ؟؟چه نرم افزاری را حذف کردید ؟؟
مشگل من با شما فرق داشت برنامه من اصلا کارنمیکرد بازیهایی را که حذف کردم (انگری برد-تانک-پاستوروچند تای دیگه)من فکر کنم شما بهتراست نرم افزاررا با کابل usb به گوشی انتقال دهید

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee
بالا