آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نرم افزار های تابلو روان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
با سلام من به یک نرم افزار برای تابلو روان با ایسی8051نیا ز دارم که نقشه ی این تابلو در یکی از جلد های بخت اور (جلد پنج )است باتشکر از شما:nevreness:

سلام آقای حیدری
دوست عزیز نرم افزار تابلو طبق طراحی سخت افزار نوشته میشه و به این آسونی که فکر میکنید نیست .در قسمت تابلو روان با پروتئوس یه نمونه تابلو روان عملی که قابلیت ارتباط با کامپیوتر رو داره موجود است.نرم افزارش هم داخل فایل فشرده است.

اینهم پستش http://www.irantk.ir/irantk24068/

syana_0694

کاربر
2011-12-09
15
104
با سلام .ممنونم از راهنماییتون. مشکل من تطبیق خروجی های نرم افزار swish با برنامه تابلوئه که خودم با بسکام نوشتم . برنامم فقط کد می خونه ولی خروجی swish 1 چیز دیگست . ارتباط این دو به چه صورته با تشکر

sky_man847

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-07-23
390
5,227
تبریز
با سلام .ممنونم از راهنماییتون. مشکل من تطبیق خروجی های نرم افزار swish با برنامه تابلوئه که خودم با بسکام نوشتم . برنامم فقط کد می خونه ولی خروجی swish 1 چیز دیگست . ارتباط این دو به چه صورته با تشکر
شما باید با استفاده از برنامه های خاص فایلهای swishرو به کد های مورد نظرتون که hexهست تبدیل کنین تا تو بسکام استفاده کنین

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام
دوست عزیز من یه نرم افزار تابلو روان دارم که برای بر خودش خروجی فلش رو به کد خاصی تبدیل میکنه . و میکرو از روی اون میخونه . بعدا نمونه های تبدیل شده رو میذارم نگاه کنید.

syana_0694

کاربر
2011-12-09
15
104
ممنون میشم اگه نرم افزارو بذارین . من تابلو به هرسایزی میتونم درست کنم مشکلم فقط اینه : من یک سری کد هگز یا باینری از چیزهایی قراره نشون داده بشن نیاز دارم . البته 1 نرم افزار دارم به نام fast lcd که با اون میتونم اینکارو انجام بدم ولی توش افکت نداره . اگه میشه راهنماییم کنین .باتشکر

jfrras

مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
ممنون میشم اگه نرم افزارو بذارین . من تابلو به هرسایزی میتونم درست کنم مشکلم فقط اینه : من یک سری کد هگز یا باینری از چیزهایی قراره نشون داده بشن نیاز دارم . البته 1 نرم افزار دارم به نام fast lcd که با اون میتونم اینکارو انجام بدم ولی توش افکت نداره . اگه میشه راهنماییم کنین .باتشکر

دوست عزیز
این نرم افزار با برد تابلو 200000 تومان هزینه برداشته . بنظرت میشه بزارم اینجا؟چند تا مثال از فلش و فایل های خروجی میذارم.با fast lcd باید یک انیمیشن رو که قبلا به عکس تبدیل شه .یعنی هر فریم به یک عکس . مجموع این عکسها بصورت پشت سرهم نمایش داده بشه اون انیمیشن با افکت دیده بشه.

یه مثال فلش که با اون نرم افزار به کد قابل خواندن میکرو تبدیل شده رو میذارم.ببین میتونی کاری بکنی.
[hide]
[/hide]

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا