آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

نداشتن پسورد لب تاب asus مدل x55vd

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
حتما قبل از پروگرام ،از محتویات آی سی بکاپ بگیرید تا در صورت جواب ندادن یا بروز مشکل ،اوضاع به حال سابق برگرده .حتما از فایل بایوس مطمئن استفاده کنید .موقع کار روی مادربرد و جدا کردن آی سی بایوس حتما از دستکش استفاده کرده و قبل از اقدام به هر کاری ،شارژر و باتری و باتری بکاپ رو از لپ تاپ جدا کنید .
موفق باشید .

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
دوستان عزیز من نمیدونم ایسی بایوسش کدومه لطفا راهنمای کنید با تشکر !!!پروگرام کردنشو بلدم .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: beal

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
عکس واضح و با کیفیت از پشت و روی برد آپلود کنید .البته احتمال داره علاوه بر آی سی بایوس ،EC هم وجود داشته باشه و اونم باید پروگرام بشه .شما عکس رو آپلود کنید تا دقیقا مشخص بشه آی سی بایوس کدومه .در ضمن به محض روشن کردن لپ تاپ دکمه F2 رو چند بار فشار دهید .شاید اینطوری بتونید وارد تنظیمات بایوس شوید و پسورد رو حذف کنید .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
اینم عکس واضح فکر کنم ایسی بایوسشic25064f باشه .Ecنمیدونم با تشکر . IMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۱۵۳۴۱۸.jpgIMG_۲۰۱۵۰۴۰۷_۱۵۳۰۵۸.jpg

• Like

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بله همینه البته شماره درست اینه 25Q64 و ظرفیت 8 مگ .فایل بایوس رو هم از آدرس زیر می تونید دانلود کنید (پست شماره 118 ) .حتما قبل از پروگرام کردن بایوس بکاپ بگیرید .
http://www.irantk.ir/irantk28513-12/
موفق باشید .

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
با سلام دوست عزیز لب تاب دیگه روشن نشد .با اون فایلی که بهش دادم ولی فکر کنم یه اشتباهی کردم فایلو همون جوری با کتاب ریختم تو بافر !باید فایلو اکسترت کنی یا ن؟

• Like

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
استاد ایسیو پرگرام کردم ولی مشکل هنوز پا برجاس روشن میشه پسورد میخاد !!!!!کار دیگه ای هس که باید انجام بدم ؟با تشکر فراون از شما .

• Like

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
دوست خوبم
بله ،فایل باید اکستراکت می شد .شما با فایل اکستراکت شده پروگرام کردید یا فایل بکاپ گرفته شده از خود آی سی ؟در ضمن نفرمودید با فشار دادن F2 می تونید وارد تنظیمات بشید یا خیر؟با فایلی که براتون آپلود می کنم تست کنید .
موفق باشید .

پیوست‌ها

• 3.5 مگابایت بازدیدها: 64

amirzz

کاربر
2014-08-05
55
213
تهران
با سلام دوست عزیز با فایل اکستراکت شده پروگرام کردم بازم پسورد میخاست با فشار دادن f2 وارد تنضیمات نمشه .فایلم تست میکنم اطلاع رسانی میکنم .

• Like
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا