آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: نداشتن خروجی پارژر لپ تاب

moryp

کاربر vip
کاربر
2022-12-31
13
1
46
با درود شارژر لپ تاب لنوی من خروجی ندارد و با اهم متر که اندازه گرفتم صفر را نشان می دهد البته بعد از اینکه بازش کردم بر روی قطعات خمیری بود که سوال اول من این است این خمیر چیست و چگونه باید از روی قطعات برد تمیزش کنم و دوم اینکه مشکل می تواند از کجا باشد با تشکر
IMG20230316082617.jpg
IMG20230316082605.jpg

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
درود بر شما
اون خمیر در واقع انتقال دهنده گرمای قطعات به ورقهای المینیومی دور برد هست
برای تمیز کردنش حلال خاصی نداره و باید به ارامی و با حوصله ار روی قطعات برشون دارید و در نهایت بعد از تعمیر و عیب یابی باز خودتون به همون شکل چسب کاری کنید و گرنه دوام تعمیر کم میشه
البت قبل اینکه که وارد این داستان بشید
اول از روی برد از جایی که دو.تا سیم خروجی لحیم شده تست ولتاژ بگیرید ببینید ولتاژ داره یا نه
معمولا اغلب خرابی های اداپتور همین کابل خروجیه اگر اونجا ولتاژ نبود اون موقع نوبت عیب یابیه

آخرین ویرایش:

moryp

کاربر vip
کاربر
2022-12-31
13
1
46
درود بر شما
اون خمیر در واقع انتقال دهنده گرمای قطعات به ورقهای المینیومی دور برد هست
برای تمیز کردنش حلال خاصی نداره و باید به ارامی و با حوصله ار روی قطعات برشون دارید و در نهایت بعد از تعمیر و عیب یابی باز خودتون به همون شکل چسب کاری کنید و گرنه دوام تعمیر کم میشه
البت قبل اینکه که وارد این داستان بشید
اول از روی برد از جایی که دو.تا سیم خروجی لحیم شده تست ولتاژ بگیرید ببینید ولتاژ داره یا نه
معمولا اغلب خرابی های اداپتور همین کابل خروجیه اگر اونجا ولتاژ نبود اون موقع نوبت عیب یابیه
تشکر بی پایان از شما ولتاژ گیری کردم فقط ولتاژ ورودی تا پل دیود هست از پل دیود ولتاژ صفر است پل دیود را تست کردم سالم بود

بالا