آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

میکروسکوپ دیجیتال dm4

aa89

کاربر vip
کاربر
2015-11-23
41
53
برای بدست آوردن صحیح و عملکرد دقیق؛ می‌بایست تمامی اطلاعات همخوانی داشته باشه. و اگر نه موفق به راه‌اندازی نخواهید شد.
۱- تو عکسهای خودتون که مجدد برای شما ارسال کردم؛ ورژن هر دو برد یکسان نیست. اون قسمتی‌هایی که دورش خط کشیدم رو ببینید.
برد شما: 6624D-4.3-V05
تصویر بردی که ارسال کردید: 6624D-4.3-V04. DM4

۲- فایلی که فرمودید از سایت روسی دانلود کنم مربوط به آیسی فلش 25Q16C هست که با عرض پوزش اشتباها لفظ میکرو در خصوص اون بکار بردم. اما آیسی فلش در تصویری که ارسال کردید FT25H16W هست. با توجه به اینکه مربوط به دو کارخانه متفاوت هست؛ عرض کردم اجازه بدید همکاران نظر بدن که امکان پروگرام روی این آیسی وجود داره یا نه؟

۳- نتونستم هیچ اطلاعاتی از آیسی که با شماره 24DC MQ14P22.1 مشخص شده پیدا کنم. اطلاعاتی هم که تو لینک ارسالی شما بود؛ کمکی به فهم بیشتر نکرد.
لذا تنها یکسان بودن میکرو مشگل‌گشا نیست.

لذا بر مبنای مطالب فوق، باید دقت بفرمایید اطلاعات ارایه شده دقیق باشه تا نتیجه مطلوب حاصل بشه.
سلام من این فایلودارم نمی دونم سالمه یا نه

پیوست‌ها

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
792
1,328
سلام من این فایلودارم نمی دونم سالمه یا نه
سلام
اگر محبت کنید و شماره آیسی فلش و تصویری واضحی از بردی که فایل رو از روی اون کپی کردید ارسال بفرمایید؛ لطف شما تکمیل میشه تا همکاران با خاطر مطمئن از فایل استفاده و نتیجه رو هم اعلام کنند تا از سلامت فایل هم اطمینان حاصل بشه.

aa89

کاربر vip
کاربر
2015-11-23
41
53
سلام
اگر محبت کنید و شماره آیسی فلش و تصویری واضحی از بردی که فایل رو از روی اون کپی کردید ارسال بفرمایید؛ لطف شما تکمیل میشه تا همکاران با خاطر مطمئن از فایل استفاده و نتیجه رو هم اعلام کنند تا از سلامت فایل هم اطمینان حاصل بشه.

aa89

کاربر vip
کاربر
2015-11-23
41
53
فقط همین دوعکس رو دارم

پیوست‌ها

• 487 کیلوبایت بازدیدها: 35
  • 506 کیلوبایت بازدیدها: 37

Irrezatk

کاربر vip
کاربر
2022-08-26
2
0
44
از اسمش مطمئنم مهندس
آی سی های 3amc، ob5a و این ترانزیستور قطعات کم یاب هستن دیتاشیت هم پیدا نمیشه براشون. چه برسه به معادل
دیتاشیت تو سایتها موجوده برادر . مثلا کد 3amc به اسم ln2401 میتونین دیتاشیتشو تو سایت براحتی پیدا کنید .

khianm

کاربر
2023-11-30
3
2
philippines
Hello can anyone help me to resolve my problem.. there Anyone know's what micro chip value to replace this one.. because is burning hot and not turning On.. I'searched on any website but i can't find anything..

پیوست‌ها

infoshinfo

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2010-02-07
792
1,328
Hello can anyone help me to resolve my problem.. there Anyone know's what micro chip value to replace this one.. because is burning hot and not turning On.. I'searched on any website but i can't find anything..

Hello dear
Sorry, I don't have any information about this IC. And I searched a lot, but I couldn't find any datasheets for this one.

بالا