آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

معرفی یک دستگاه خوب قیمت مهم نیست

hadi-dindar

کاربر
2012-08-20
137
426
فروشنده های لورنز کم نیستند دوست عزیز . باید بتونید منصف ترین و با کیفیترین و آکبند خرید کنید
حدود قیمت 26 میلیون هست . اکه خارج کشور دسترسی دارید از خارج کشور تهیه کنید . یا بهترین راه از سایت های اینترنتی خود شرکت برای یک آدرس فامیل ها در دورو بر کشور خودمان خرید کنید و وارد کنید .

mehran1545

کاربر
2010-11-12
181
317
شیراز
بنظرمن اگه بتونید دستساز خوب گیر بیارید بهتر از دستگاههای گرون خارجی هست لورنز هم برای اعماق بیشتر از 3متر کاری از پیش نخواهد برد فکر میکنید لورنز یه خمره به قطر 50سانت تا چه عمقی میتونه بگیره؟

parse gade

کاربر
2010-09-26
326
556
خوب شما فکر میکنید 3متر واسه دستگاه pi کمه؟تازه اونم با بالانس بسیار بالا و خطای بسیار کم.البته اینو هم بگم که من هیچوت واسه دستگاه پول نمیدم من حاضرم 1000 تا دستگاه با نصف برد لورنز بسازم اما یکی از این مارک دارها رو نخرم.نمیگم که دستگاههای بدی هستند.ابدا.اما دوست ندارم واسه این چیزها پول بدم

IIII

کاربر
2013-03-07
128
276
z1 اپراتوری خلیلی راحتی داره ! حتی نسبت به x6 هم که اپراتوزی نسبتا راحتی داره راحت تر هست کار باهاش !

در واقع خود دستگاه تمام کار های تنظیم و بالانس رو انجام میده !!

برای خرید هم اصلا از داخل ایران خرید نکنید و حتما از نمایندگی لورنز تو دوبی و اگه دسترسی دارید از خود آلمان خرید کنید !

و یک نکته خیلی جالب هم که هست اینه که شرکت های لورنز و او کی ام کارشناس های بسیار حرفه ای دارند و زمانی که شما نقطه ای رو اسکن میکنید و یا حالا مثل من وارد نیستید

زمانی که دستگاه رو میخرید به شما یه اکانت میدن !! شما اسکن رو با اکانت مخصوص خودتون برای سایت پست میکنید و اونها ظرف مدت 48 ساعت تمام اطلاعات از قبیل جنس ، عمق و مکان دقیق به

دو صورت یکی به GPS و دیگر روی اسکن شما میفرستند !!

البته اینقدر دستگاه حرفه ای هست که نیاز به این کارها پیدا نمیکنید !

یه نکته دیگه هم میمونه اینه که من که حرفه ای نیستم ولی از تمام دوستانی که واقعا تو این زمینه استادن پرسیدم و گفتند که : اپراتوری 70 % از کار دستگاه هست و برای اینکه یه اپراتور حالا بگیم خوب

بشیم باید 3 ماه با دستگاه کار کنیم ، اینور اونورش کنیم تا راه بیفتیم !

بالا