آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نچرخیدن سینی در ماکروویو LG

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
با سلام خدمت عزیزان یک ماکروویو ال جی است که وقتی تنظیمات را انجام مدهیم و استارت را می زنیم همه کارهایش را کامل انجام می دهد غذا را داغ می کند تایم را منظم تا انتها می برد ولی سینی نمی چرخد دستگاه را باز کردم و سیم موتور چرخش سینی را مستقیم تست کردم بدون سینی می چرخد ولی باسینی صدا دارد ولی چرخش ندارد اگر عیب از موتور گردان است از کجا می توانم تهیه کنم و قیمت چقدر است اینم یک عکس از دستگاه مورد نظر تا فردا از مدل دقیقش نمی توانم اطلاع پیدا کنم IMAG0035.jpg

amolpana

مدیر بخش تخصصی LED و LCD
مدیر تالار
2010-10-26
2,016
13,711
(تبرستان) آمل
با سلام خدمت عزیزان یک ماکروویو ال جی است که وقتی تنظیمات را انجام مدهیم و استارت را می زنیم همه کارهایش را کامل انجام می دهد غذا را داغ می کند تایم را منظم تا انتها می برد ولی سینی نمی چرخد دستگاه را باز کردم و سیم موتور چرخش سینی را مستقیم تست کردم بدون سینی می چرخد ولی باسینی صدا دارد ولی چرخش ندارد اگر عیب از موتور گردان است از کجا می توانم تهیه کنم و قیمت چقدر است اینم یک عکس از دستگاه مورد نظر تا فردا از مدل دقیقش نمی توانم اطلاع پیدا کنم/QUOTE]

به نام خدا
سلام دوست عزیز
دقیقا عیب از موتور است
برای تهیه به فروشگاهای سایت یا پاساژ امجد مراجعه کنید
ولی میتوانید موتور را باز کنید و داخلش را سرویس و روغن کاری کنید مشکل حل میشود

به دلیل نفوذ غذا به داخل موتور این حالت میشه
در خدمتم

reza_476

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-10-19
4,007
45,272
ایران
باسلام
اینگونه قطعات در خیابان جمهوری ساختمان الومینیوم وجود دارد

آخرین ویرایش:

mohammadtak

کاربر
2013-12-26
383
1,146
کرج
مدل دستگاه MP-9484SR
اینم عکس از موتور گردان IMAG0041.jpg
استاد عزیز بازش کردم جای چرخ دنده اصلی که روی قاب سیم پیچ است شکسته چسب زدم و با سیم محکمش کردم زدم بازم کار نکرد دنده ای که سینی رویش می افتد را چک کردم داخلش را کمی پر کردم تا یکم ارتفاع پیدا کند خوب شد و چرخید اما بار سنگین تری می گذاریم موتور قدرت ندارد که راه اندازی کند

mmelecom

کاربر
2014-11-07
153
435
اراک
سلام,میتونی ازچرخنده دستگاههای کپی اسقاط,فاکس یاپرینترها استفاده کنی!ساخت قطعه خیلی لذت بخشه,اونم باطرح وایده....موفقیت ازآن ماست

بالا