آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نویز و پرش تصویر در خروجی HDMI در دی وی ار ۴ کانال no name به مدل LM-7004

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
با سلام خدمت دوستان همکاران و اساتید گرامی یه دستگاه ۴ کانال برام آوردن که به ۲۴ ولت وصل شده بود و ۲ تا از ای سی رگولاتوراش سوخته بود و عوض کردم ضمنا ای سی max485 هم سوخته بود و اون هم تعویض گردید
هنگام بوت تو خروجی HDMI نویز بسیار شدیدی رو تصویر هست و بعد از بالا اومدن پرش داره البته چند روز بدون مشکل کار میکرد ولی الان دیگه کلا تصویر نویز داره و پرش
خروجی VGA بدون مشکل هست
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه 1628088075150383217352063211173.jpg

آخرین ویرایش:

karimjavvy

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-06-19
487
879
قم
با سلام خدمت دوستان همکاران و اساتید گرامی یه دستگاه ۴ کانال برام آوردن که به ۲۴ ولت وصل شده بود و ۲ تا از ای سی رگولاتوراش سوخته بود و عوض کردم ضمنا ای سی max485 هم سوخته بود و اون هم تعویض گردید
هنگام بوت تو خروجی HDMI نویز بسیار شدیدی رو تصویر هست و بعد از بالا اومدن پرش داره البته چند روز بدون مشکل کار میکرد ولی الان دیگه کلا تصویر نویز داره و پرش
خروجی VGA بدون مشکل هست
از دوستان کسی میتونه راهنمایی کنهمشاهده فایل‌پیوست 178010

سلام
سخن ارزشمند دوستمون رو نادیده نگیرید و بعد برید سراغ مکانی که کادر کشیدم و اونارو بررسی کنید البته اول از همه چیز خود پایه های HDMI خوب لحيم نشده اونا رو بادقت بررسی کنید و مکان خط کشیده شده پشت و روی برد رو بررسی کنید .Untitled.jpg

آخرین ویرایش:

mani6

کاربر
2010-07-21
102
231
52
بندرعباس
درود خدمت همه. مسلما دوستانی که راهنمایی فرمودند تجربه هایی بود که در اختیارتان قرار گرفت .
چون عیب مشابه ایی رو داشتم اینو عرض میکنم ، اگر مشکلتون مرتفع نشده توجه کنید.
ایراد فوق که فرمودید میتونه ایراد خارنی باشه به این دلیل که ایجاد مشکل به دلیل ولتاژ بالا بوده و همینطور که فرمودید ای سی های رگلاتور هم سوزونده بود.
قبل از ظرفیت گیری خازنها یه راه ساده تر هم هست که میتونید امتحان کنید .
پایه خازنهای مربوط به رگلاتورها رو زمانی که به تصویر هم توجه میکنی با هویه ات داغ کن ( دقت کن عزیز برادر مثبت ، منفی رو شورت نکنی) احتمال پیدا شدن خازن معیوب به این روش سریع تر هست.

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام
سخن ارزشمند دوستمون رو نادیده نگیرید و بعد برید سراغ مکانی که کادر کشیدم و اونارو بررسی کنید البته اول از همه چیز خود پایه های HDMI خوب لحيم نشده اونا رو بادقت بررسی کنید و مکان خط کشیده شده پشت و روی برد رو بررسی کنید .مشاهده فایل‌پیوست 178012

ممنون از راهنماییهای دوستان
قسمتی رو که فرمودید شخم زدم ???????????? هم قطعات سالمه و هم اتصالات البته وقتی که با دست از پشت برد قطعات پشت پردازنده مرکزی رو لمس میکنم نویز بیشتر میشه ولی باز هم قطعات سالمند چه ظاهری چه تست سرد تا حالا اینجوریشو ندیده بودم بازم ممنون

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام
سخن ارزشمند دوستمون رو نادیده نگیرید و بعد برید سراغ مکانی که کادر کشیدم و اونارو بررسی کنید البته اول از همه چیز خود پایه های HDMI خوب لحيم نشده اونا رو بادقت بررسی کنید و مکان خط کشیده شده پشت و روی برد رو بررسی کنید .مشاهده فایل‌پیوست 178012

ممنون از راهنماییهای دوستان
قسمتی رو که فرمودید شخم زدم

poya22

مدیر بخش های دوربین مداربسته و پروگرامرهای متفرقه
مدیر تالار
2011-07-25
1,216
2,976
دستکاری نکنید پورت hdmi در cpu سوخته

برد شما v200 است اگر پیدا کنید حدود 400 تومان است در چین هم یک دونه هم نیست .تولید کننده همه را خریدن. های سیلیگون تحریم شده در چین

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

rezvanjo

کاربر
2021-03-09
49
26
سلام جناب پویا یه دی وی ار دیگه هم اومده برام کنار رگولاتور یه مقاومت بلند شده بود کلا روشن نمیشد اونو زدم سر جاش الان کامل بوت میشه بعضی وقتها هم کامل کار میکنه ولی بیشتر اوقات تصویر میپره (برفک رنگی)16281793294648019466179348598761.jpg اگه امکانش باشه اینم راهنمایی کنید

پیوست‌ها

بالا