آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: مشکل نصب ویندوز

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام یه نفر نیست به من کمک کنه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: jfrras

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
سلام من بوت روی هارد گذاشتم بازم همین مشکل رو داشتم وقتی کار کپی فایل رو انجام میده وریستارت میکنه قیل از اینکه لوگوی ویندوز بیاد رو یک صفحه مشکی قفل میکنه راهنمایی کنید خیلی برام مهمه

یه بار بایوس رو رست کنید وباطری رو در بیارید. احتمال این هم هست که تو درایو C بد سکتور هم داشته باشی وقتی اطلاعات بوت اونجا قرار میگیره پاک بشه و ویندوز نتونه اونو بخونه. موفق باشید

شما کابل هارد رو بکشین و مجددا بوت کنید سیستم رو ببینید بعد از بوت تصویر میاد یا نه اگه تصویر اومد به احتمال زیاد هارد ایراد داره
حالا شما این موارد رو چک کنید
سی ویندوز رو عوض کنید ممکنه سی دی ایراد داشته باشه
درایوتون ممکنه ایراد داشته باشه با یه درایو دیگه امتحان کنید
اگه هاردتون ide باشه که نیازی به تنظیمات بایوس هم نداره
کابل هارد اتصالات هارد رو هم چک کنید
با یه پاور دیگه امتحان کنید ممکنه برق کافی به هارد نمیرسه
در غیر این صورت ممکنه هارد خراب باشه

این موارد هم چک بکن

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام
در هنگام نصب ویندوز در قسمتی که درایوهارو انتخاب می کنیم ظرفیت هارد مشخصی میشه لیست درایوها نمیاد اجازه پارتیشن بندی نمیده و این پیغام ظاهر شد
SETUP CONNOT ACCESS THIS DISK
و بعد که اینتر می کنید این پیغام ظاهر میشه
SETUP CONNOT INSTALL TO THE SELECT PARTITION

YOU CAN ONLY INSTALL TO GPT DISK ON IA-64 DISK ON IA-64 MACHINES AND MBR DISK ON X-86 MACHINES

مهدی امجدی

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2009-12-25
2,476
19,507
ایران
با درود خدمت شما
اطلاعات شما کامل نیست
1 - مشخصات مادربرد - cpu - hard
2- ویندوز قبلی چی بود
3- ویندوز قبلی 32 یا 64 بیت بوده است
4- ویندوز جدیدی که میخواهید نصب کنید چیست و 32 است یا 64 است
اینها را اعلام کنید سپس در خدمت شما هستیم
موفق باشید

farzad_yousefi

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2011-02-01
829
4,580
سراسیاب ملارد(کرج)
دوست عزیز مشکل شما از هارد هست چون این موارد برای من زیاد پیش میاد اگه اطلاعات شما مهم نیست یا اگر میتونی هاردو وصل کن به یک سیستم دیگه و اطلاعاتو کپی کن بعد هاردو با نرم افزار low level format فرمت سطح پایین کن مشکلت حل میشه البته قبل این کارا چک کن ببین خازن باد نکرده باشه و کابل هاردو تعویض کن البته در یک مورد پیش اومده بود که مشکل از پاور بود ولی از 20 تا 18 تا مربوط به هارد میشه

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
مشخصات سیستم هارد 250 maxtor sata مادربرد msi ms-7390 ver:1.0 سی پی یو amd
از ویندوز قبلی که روش نصب بود خبر ندارم چون اصلا بالا نمی یاد ویندوز که می خوان نصب می کنم 32 بیتی و ایکس پی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام خدمت دوستان
من یه هارد 160 مکستور دارم وقتی با یه هارد دیگه وصل میکنم به سیستم قشنگ میاد بالا دارایوها رو نشون میده اما وقتی هارد مکستور رو به تنهایی به سیستم وصل می کنم و می خوام روش ویندوز نصب کنم عملیات کپی رو انجام میده سیستم ریستارت که میشه خطا میده که نمی تونه از روی هارد لود کنه

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
با سلام خدمت دوستان
من یه هارد 160 مکستور دارم وقتی با یه هارد دیگه وصل میکنم به سیستم قشنگ میاد بالا دارایوها رو نشون میده اما وقتی هارد مکستور رو به تنهایی به سیستم وصل می کنم و می خوام روش ویندوز نصب کنم عملیات کپی رو انجام میده سیستم ریستارت که میشه خطا میده که نمی تونه از روی هارد لود کنه
با سلام این مشکل از هارد وباید توبخش مخصوص هارددیسک اعلام می کردید به هرحال یکبار بدسکتورگیری کن انشاءالله مشکلت حل میشه ..روز خوش

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: meigoon
بالا