آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

سوال: مشکل در ورودی دستگاه dvr

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
با عرض سلام و خسته نباشید به اساتید محترم یه dvr هشت کانال برام اوردن که از هشت تا تصویر 4 تاش تصویر داره چهار تا دیگه تصویر نداره روی برد دو تا آی سی تصویر وجود داره که هر کدوم چهار کاناله من تمام خط تغذیه رو اعم از مبدل dc2dc رو چک کردم که همشون خروجیشون ok بود دستگاه رو فلش کردم با نرم افزار اورجینال بازم درست نشد به نظر اساتید میتونه از آی سی تصویر باشه روشم هیت گرفتم نتیجه ای نداد ؟

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
از اساتید خواهش میکنم منو راهنماییم کنند بد جوری گیر کردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iranslot

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
با تشکر از توجه کردن شما دوست عزیز به این پست قدیمی . من ولتاژ 1.8 و 3.3روی آی سی تصویر چک کردم و ولتاژ مورد نظر به قطعه میرسه و 75 اهم را روی ورودی تصویر دارم و ولی از 4 کانال 3 تصویر دارم ولی 1تصویر ندارم تمام خازن های روی ورودی را چک کردم ok بود تمام مقاومت 75 اهمم چک کردن ok بود به نظر شما ایراد میتونه از آی سی تصویر باشه دستگاهم بصورت نرمال کار میکند و اشکالی ندارد

vcd tanin

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2010-08-29
916
8,971
نصف جهان
چون 4 کانال دستگاه کار میکنه ایراد از تغذیه نمیشه ولی ولتاز ای سی دوم را کامل چک کن و ای سی را کمی هیت بده اگر ولتازها درست بود ایراد از ای سی میشود

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
سلام من حتی آی سی تصویر را ریورک کردم ولی همچنان مشکل باقیست یعنی از 4 تا تصویر 3 تا تصویر دارم و دستگاه هم بصورت نرمال کار میکنه فکر نمیکنم ایراد از ایپرام فلش باشه با تشکر ازشما فکر کنم ایراد از خود آی سی تصویر هست کار دکود کانال یک رو انجام نمیده

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: nekooee

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
سلام خدمت دوستان و اساتید با تشکر از همه مشکل من با تعویض آی سی تصویر حل شد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iranslot

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
همکارگرامی از اطلاع دادن شما ممنونم اگر امکان دارد واز ای سی فلش دستگاه خود کپی گرفته اید فایل وعکس مین وپنل را قرار دهید

بالا