آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در تغذیه سوچینگ برد لباسشویی اسنوا اینورتر

hamid_reza59

کاربر
2020-08-06
27
11
سلام یک برد لباسشویی اسنوا اینورتر برام اومده که چندتا از مقاومت‌های قسمت سوییچینگ سوخته بود تعویض کردم ، همه چی را هزار بار چک کردم ولتاژ ۵ و ۱۲ هم تو مدار هست ولی روشن نمیشه ، دیوونه ام کرده ، خواهش میکنم اساتید یه راهنمایی بفرمایید واقعا کم آوردم دیگه نقشه برد هم زیر و رو کردم اینترنت را نیست که نیست ، دو یه جا ولتاژ را روی برد نوشته ، یه جا نوشته ۱۶ و نیم که الان ۲۳ ولته ،مدار با یک str سوچینگ می‌کنه اون را هم تعویض کردم یک آی سی رگلاتور km3010 داره با بدبختی خریدم و تعویض کردم ، نشد که نشد ،؟؟؟!!!!!!

پیوست‌ها

• 541.6 کیلوبایت بازدیدها: 71
  • 696.9 کیلوبایت بازدیدها: 72
  • 894.6 کیلوبایت بازدیدها: 68

hamid_reza59

کاربر
2020-08-06
27
11
می‌خوام با منبع تغذیه جداگانه تست کنم برد را ، دوستانی که تجربه این کار را دارند لطفا راهنمایی بفرمایند ، سیم‌های تغذیه جداگانه باید کجای برد وصل بشه ، آیا باید در برد تغییر بدیم یا موردی را قطع کنیم ، آیا برد باید تو برق باشه؟؟؟؟؟؟

hamid_reza59

کاربر
2020-08-06
27
11
واقعا دمتون گرم ، یعنی یه سوال آدم می‌پرسه دریغ از یک راهنمایی ، یه ایده ، یه نظر ، یه کمک ،، واقعا کسی تا حالا تغذیه جداگانه برای برد لباسشویی نصب نکرده؟؟؟؟؟

hamid_reza59

کاربر
2020-08-06
27
11
سلام یک ترانزیستور اس ام دی بین STR و چاپر هست که شماره اش پاک شده و سوخته از آنجایی که یکی از پایه ها یبه منفی مدت. متصله ، یک ترانزیستور معمولی منفی گذاشتم به جایش ولی ولتاژ ۵ ساخته نمیشه و ولتاژ ۱۲ هم ۲۹ ولت شده ، یک جای دیگه هم ولتاژ ۱۲ با نوسان زیاد وجود داره ، ممکنه اصلا ترانزیستور نباشه ؟ شماره اش را چطوری پیدا کنم ؟
ممنون از اینکه این سوال را دیگه جواب میدید 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

بالا