آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل در اتصال برق خانه و سوختن اداپتور و نداشتن بیس گوشی پاناسونیک kx-tg3521bx

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

amin4025

کاربر
2012-02-11
8
14
دیروز با اتصال برق از خارج از منزل و دو فاز شدن برق الاوه براینکه کلی وسایل برقی خونه سوخت. هم اداپتور گوشی سوخت و با عوض کردن اداپتور هم باز گوشی مادر بیس نداره میشه یکی کمکم کنه و بگه چش شده در ضمن وقتی برقش وصله رو بردش یه قطعه کوچیکش که سه تا پایه مثل ترانزیستور داره خیلی داغ میشه اگه میشه کمکم کنید بتونم خودم تعمیرش کنم .

amin4025

کاربر
2012-02-11
8
14
دوست عزیز اینم عکسش ممنون که کمکم میکنی

پیوست‌ها

• 117.2 کیلوبایت بازدیدها: 147

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
سلام دوست عزیز این ترانریستور هست و ببینید شماره ای و یا کدی که روش نوشته چند هست
این مدل را فکر کنم تعمیرکرده ام و یک رگولاتور 8 ولت زیاد خراب میشه کنار اون قوطی فلزی یک رگولاتور فکر میکنم باشهic301 ببین روی اون چی نوشته و ایا رگولاتور هست ؟ وولتاژ ورودی و خروجیش را اندازه بگیر
و ایا پشت برد هم قطعه ای وجود داره؟

amin4025

کاربر
2012-02-11
8
14
سلام دوست عزیز این ترانریستور هست و ببینید شماره ای و یا کدی که روش نوشته چند هست
این مدل را فکر کنم تعمیرکرده ام و یک رگولاتور 8 ولت زیاد خراب میشه کنار اون قوطی فلزی یک رگولاتور فکر میکنم باشهic301 ببین روی اون چی نوشته و ایا رگولاتور هست ؟ وولتاژ ورودی و خروجیش را اندازه بگیر
و ایا پشت برد هم قطعه ای وجود داره؟
دوست گرامی ترانزیستور اسمش زیاد خوانا نیست ولی فکر کنم روش نوشته XDL یا KDE و رو رگلاتور هم نوشته T432

MAHMOODI

موسس انجمن
پرسنل مدیریت
مدیرکل
2006-10-02
9,706
40,618
هرمزگان
www.irantk.ir
دوست عزیز
این قطعه ic301 رگولاتور مورد نظر نیست
ایا پشت مدار قطعه دیگری وجود داره؟
ایا خود تلفن مادر روشن میشه؟ و شارژ میکنه و فقط ارتباط برقرار نمیشه بین مادر و گوشی ؟
ممکنه اداپتور مناسب نباشه؟

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
من هم با نظر اقای محمودی موافقم چون با افزایش ولتاژ در خروجی اداپتور اولین المان اسیب پذیر ای سی رگولاتور میباشد بنابر این در گوشی پاناسونیک تا ولتاژ از طریق منبع تغذیه به بیس اعمال نشود گوشی ست نمی شود موفق باشید

amin4025

کاربر
2012-02-11
8
14
دوست عزیز
این قطعه ic301 رگولاتور مورد نظر نیست
ایا پشت مدار قطعه دیگری وجود داره؟
ایا خود تلفن مادر روشن میشه؟ و شارژ میکنه و فقط ارتباط برقرار نمیشه بین مادر و گوشی ؟
ممکنه اداپتور مناسب نباشه؟
بله پشت مدار قطعه هست ولي همش مقاومت و خازن است .
خود دستگاه مادر روشن نميشود وشارژ هم نميكند .
اداپتورش هم همون 9ولت 500 ميلي امپره .
ببخشيد پس رگلاتورش كجاست؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Khalili

amin4025

کاربر
2012-02-11
8
14
همان ای سی سه پایه ای سی رگولاتور است شما خروجی فیش اداپتور را دنبال کنید به این قطعه مرتبط است

ببخشيد كه زياد ازتون سوال ميكنم چون زياد حرفه اي نيستم
اي سي رگلاتور زیاد خوانا نیست روش نوشته XDL یا KDE ميشه يه توضيحي بدين كه بتونم يكيش رو گير بيارم كه توي برد كار كنه ؟
ازتون خيلي ممنونم كه منو راهنمايي ميكنين .
#$V686#$V686#$V686

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا