آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشکل تغییر مک آدرس در مودم TP-Link TD-W8960N (EU) V7

yasharc3

کاربر vip
کاربر
2014-07-10
64
71
رشت
سلام وبا عرض خسته نباشید خدمت استادان محترم
در این مدل tp link تغییر مک آدرس مثل مدل های قدیمی نیست و بعد از تغییر مودم بالا نمیاد.
خواهشمندم در صورت وجود تجربه قبلی بنده رو راهنمایی بفرمایید

Navid-Aref

کاربر vip
vip
کاربر
2008-11-23
394
811
درود دوستان. برای من هم همین مشکل پیش اومده و این مدل مودم های تی پی لینک TP-Link TD-W8960N V7 که چیپ های برادکام دارند بعد از دستکاری فایل بایوس، مودم بالا نمیاد. نه میشه مک آدرس رو عوض کرد و نه میشه پسورد کارخانه ای که بر روی برچسب مودم نوشته شده رو. دو تا مودم هستن که فایل بایوسشان آسیب دیده و مرتب ری استارت میشن. البته با فایل دامپ موجود در سایت که دستکاری نشده باشه، درست میشن ولی خوب مشکل مک و پسورد پیدا می کنن.
دوستان و استادان گرامی، چاره ای برای این مشکل ندارند؟

خودم فکر کنم به احتمال زیاد مشکلش شبیه همینی هست که مهندس پویا توضیح دادند. ولی عجیب اینه که هم کد مک (در سطر 000006A0) و هم پسورد وایفای دیفالت (در سطر 000006C0) داخل فایل دامپ قابل دستیابی هستند و کد گذاری نشدند. فایل اوریجینال یکی از مودمها رو که قابل خواندن و ذخیره کردن بود، پیوست کردم.
درود
همین مدل است

w8960n​

من فایلشو تا حدی باز کردم امکان اینکه شما مک را بتنهایی عوض کنید نیست چون crc چک دارد این شماره مک در فایل نبود نشان میدهد که crypt شده
تنها راهش این است که در فایل خودش که خراب شده فقط قسمت فریمور را با فایل سالم تعویض کنید و به قسمت های دیگر دست نزنید.

پیوست‌ها

• 449.1 کیلوبایت بازدیدها: 4
  • 389.7 کیلوبایت بازدیدها: 4
  • 319.3 کیلوبایت بازدیدها: 4
  • 85 کیلوبایت بازدیدها: 4
  • 500.6 کیلوبایت بازدیدها: 3
آخرین ویرایش:

Service Manual

D e b u g g e R
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-06-19
13,725
176,998
iRanTK.iR
درود بر شما

این مدل ها CRC دارند و در صورت تغییر ، بوت نمیشن ...

اگر فایل خراب را داشته باشید احتمالا بشه فایل خودشو درست کرد .

بالا