آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشكل صداو لرزش در لباسشوي آزمايش

aytak

کاربر vip
کاربر
2007-05-12
75
133
سلام
دوستان يه مشكلي كه ماشين لباسشويي آزمايش داره اينه كه موقع آبگيري و هم در موقع خشك كردن كه سرعت زياده لغزش ماشين به طرف جلو بيشتره و صدا ميده البته زير پايه هاش لاستيك هم گذاشتيم
از دوستان كسي ميدونه علتش چي ميتونه باشه اگه امكانش باشه راهنمايي نماييد
با تشكر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Javadmi

oweis

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2007-04-27
546
1,377
38
بابل
www.oweiskala.ir
سلام دوست عزیز مشکل لرزش به چند دلیل میتونه باشه که راحت ترینش اینه که شما ببینید ماشین لباسشویی در حالت تراز قرار داره؟

اگه تراز نیست با پایه هاش ترازش کنید.

موفق باشی

sinsin1350

کاربر
2013-02-10
1
2
سلام بنده بلبرینگهای ماشین لباسشویی رو تعویض کردم ولی بعد از اون احساس میکنم لرزشش زیاد شده !!!
فکر میکنید علت جیست؟؟؟ البته هنوز ترازو نکردم:p:

saeid125

کاربر
2008-11-27
56
321
سلام
دوست گرامی طبق گفته دوستمون از تراز بودن مطمئن بشید و اینکه در داخل ماشین لباسشویی از 2 فنر قوی برای نگه داری محفظه لباسها استفاده میشه که به مرور زمان از حالت ارتجاعیشون کم میشه و باعث میشه که تسمه و موتور در حالت تعادل نباشن.

arshad256

کاربر
2009-12-17
212
1,241
سلام
دوست عزیز
1-وزنه ها رو تست کن محکم به دیگ لباسشویی بسته باشند یعنی پیچشون شل یا شکستگی نداشته باشه
2- کمک فنر های پایین دیگ رو تست کن که از جاشون در نرفته باشند(در اثر خم کردن برای تعویض بلبرینگ ها) چون با خم کردن بیش از حد لباسشویی جهت تعمیر یا جابجایی از جاشون در میرن.
3- پیچ پایه های کمک فنر های پایین رو تست کن شل نشده باشند.
4- چرخ بزرگ پشت لباسشویی رو محکم تکون بده تا کوچکترین حرکتی به جز حرکت چرخشی نداشته باشد در غیر اینصورت بلبرینگها مشکل داره.

sabalan-co

کاربر
2012-06-23
101
279
آذربایجان
دوست عزیزمشکل لباسشوئی آزمایش از بدو تولید آن وجود دارد ومیشود گفت مادرزادی است کارهای زیر را برای کم کردن لرزش درحال خشک کن امتحان کن 1-کنترل ترمزهای وکفشک پایین آن که شکسته ویا خشک نباشند که میتوان با کمی گریس نرم شوند2-استفاده از پایه های پهن وبزرگ مشکی رنگ که به وفور دربازارموجود است وپایه حتمادرروی زمین تنظیم شوند3-بلبرینگ ها چک شود4-استفاده از جرم گیر کالگون برای جرم گیری آبکش دستگاه که باجمع شدن روسوبات روی آن از بالانس خارج شده ولنگ میزند4-وزن لباسهای خیس حتما باید 5کیلوگرم باشدوبرای نمونه یک ملحفه1نفره ویا چادرخانم ها درصورت خیس شدن 1کیلو خواهد شد (مورد شماره 1خیلی مهم است)

asdaw12

کاربر
2013-06-06
1
0
سلام
من یه مشکل دارم که آبگرمنمون فشار آب داغش خوبه ولی تا آب سردباز میشه شعله های آبگرمکن بشدت کم میشه و حتی تا مرز خاموش شدن میره این میتونه از کدوم اشکال باشه؟؟(لازم به ذکره این موردبعد از تمیز کردن مخذن توسط خودم با جوهر نمک پیش اومد!!)

م.زبردست

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
علل اصلی لرزش ماشین که دوستا ن گفتند رو به ترتیب اولویت ودرصد وقوع اینجوری باید گفت؛
1 تراز نبودن ماشین یا لقی در جای خود
2 مشکل بلبرنگ وکاسه نمد که باید به وضعیت بوش برنجی هم رسیدگی شود
3 خشکی کفشکهای زیری ویا در رفتگی(به هیچ عنوان فنرهای بالایی خراب نمیشوند حتی با 40 سال کارکرد نمونه اش فیلیپس1971!)
4 تاب برداشتن استیل داخلی یا درام که باید خارج شده وتوسط دستگاه تراش بالانس شود
5 خیلی ها یادشون میره اگه پمپ خراب یا ضعیف باشه یالوله گرفته باشه لباسها سنگین میمونن وطبیعه که لرزش به وجود بیاد(ببینید میتونه در عرض حدود یک دقیقه آب رو کامل خالی کنه یا نه)

بالا