آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

مشاهده تصویر دو نوع DVR در یک CMS

mster0072000

کاربر vip
vip
کاربر
باا سلام
من دوتا دی وی آر دارم یکی مارک بوستر و یکی مارک ام وی تچ هر کدوم رو جدا جدا به دلیل متفاوت بودن پورتها میتونم در CMS خودشون ببینم اما نمیتونم دوتا رو همزمان با هم در یک صحفه ببینم
ممنون میشم رتهنمایی بفرمایید .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PESARAK

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
باا سلام
من دوتا دی وی آر دارم یکی مارک بوستر و یکی مارک ام وی تچ هر کدوم رو جدا جدا به دلیل متفاوت بودن پورتها میتونم در CMS خودشون ببینم اما نمیتونم دوتا رو همزمان با هم در یک صحفه ببینم
ممنون میشم رتهنمایی بفرمایید .

سلام دوست عزیز چون شما 2 تا dvr دارید با دو نرم افزار جدا و پورتهای جدا شما باید از مولتی کلاینتی استفاده کنید که از مدیا پورت دستگاهتون ساپورت کنه

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
با سلام
دوست عزیز درنرم افزارcmsاگر پرتهای هردودستگاه یکی باشد میتوان دریک جا ست کرد درغیر این صورت هر کدام فقط با نرم افزار مربوط به خود قابل نمایش میباشد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
سلام دوستان عزیز
میشه توضیح بدید CMS چیه ؟

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: iranslot

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
cmsنرم افزاری است که به وسیله ان میشود تصاویر یک یا چند دستگاه را به صورت همزمان درشبکه داخلی یا دربستر اینترنت مشاهده کردودرصورت داشتن پسورد ادمین میتوانید تصاویر ضبط شده را از روی dvrباز بینی وحتی رکورد نمایید
این نرم افزار برای دستگاههای مختلف متفاوت بوده وتنها دستگاهایی با هم ست میشوند که پرت تعریف شده انها یکی باشد

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
اها
پس که این طور
یعنی کسی که DVR داشته باشه میتونه با این برنامه اون رو مدیریت کنه - یه هارد DVR واسه تعمیر اورده بودن بعد وقتی وصلش کردم به کامپیوتر - اصلا درایورها رو نمیخوند -پس با این برنامه میشه به اطلاعات هارد نفوذ کرد - عالیه
حالا DVR از چه طریقی به کامپیوتر وصل میشه ؟
حالا دو تا DVR چطور میشه به کامپیوتر وصل کرد ؟

• Like

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
اها
پس که این طور
یعنی کسی که DVR داشته باشه میتونه با این برنامه اون رو مدیریت کنه - یه هارد DVR واسه تعمیر اورده بودن بعد وقتی وصلش کردم به کامپیوتر - اصلا درایورها رو نمیخوند -پس با این برنامه میشه به اطلاعات هارد نفوذ کرد - عالیه
حالا DVR از چه طریقی به کامپیوتر وصل میشه ؟
حالا دو تا DVR چطور میشه به کامپیوتر وصل کرد ؟

نه نمیشه به هارد نفوذ کرد فقط با ارتباط سیستم و dvr بایک کابل lan انجام میشه یا با برنامه خود dvr که داخل خود سی دی دستگاه است چون دستگاه با فرمت خودش میشناسه با فرمت کامپیوتر فرق داره.

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,479
اهواز
اها
خیلی خیلی ممنون
حالا دقیقا این برنامه چیکار میکنه ؟ یعنی فقط فیلم هایی که داره ضبط میشه رو به شما نشون میده ؟ یعنی نمیتونی از خوده فیلم های توی هارد چیزی کپی کپی و یا خذف کنی ؟
پس با کابل لن وصل میشن
حالا این دوستمون که دو تا DVR به کامپیوتر وصل کرده یعنی کامپیوترش دو ورودی لن داره ؟
شما که میگید برنامه CMS میتونه DVR رو تحت نظر داشته باشه پس دیگه چه نیازی به سی دی خوده DVR هست ؟

• Like

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
دوست عزیز dvrدستکاه حفاظتی می باشد میشود هر قسمتی را که میخواهید کپی بگیرید ولی اجازه این که یک قسمت خواص راپاک کنید را نخواهید داشت مگر این که کلا فرمت کنید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Yek.Doost
بالا