آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: مدار کوره القایی قدرتمند ۵۰ آمپر ۳۰۰۰ وات

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
سلام
چشم ببینم زیپ کنم بزارم شاید بهتر باشد
تشکر دوست عزیز ..... تفاوتهایی دیده میشه ولی به نظر نمیرسه تو کارکرد تاثیر زیادی داشته باشه بیشترین تفاوت ظرفیت هسته های تروئیدی هست که من از یه مدار شش ترانزیستوری برداشتم خود ترانزیستورها هم که مشکلی نداره میمونه دیود ها که نمیدونم تفاوتشوم چقدر موثر باشه ...اگه یه عکس با کیفیت هم از شماتیک داری لطفا قرار بده .

hmx

کاربر
2018-11-26
140
190
میخواستم چند تا دیگه موسفت اضافه کنم قدرت بره بالا برنامشو نصب کردم نتونستم باهاش کار کنم

اگه بلد بودم مطمئن باش دریغ نمیکردم با پرتئوس یکم اشنایی دارم ولی هنوز نتونستم کامل یاد بگیرم هر وقت شماتیکی وارد کردم اخر سر ارور داده.... یه مدار پونصد واتی میتونه یه اهن رو کاملا سرخ کنه و یه هزار واتی میتونه تیکه های کوچیک رو ذوب کنه اینکه سه هزار واته نیازی به این کار نیست ... دوستان اگه کسی بلده بیاد راهنمایی کنه

reza_m72

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-06-27
302
1,849
فردیس
اگه بلد بودم مطمئن باش دریغ نمیکردم با پرتئوس یکم اشنایی دارم ولی هنوز نتونستم کامل یاد بگیرم هر وقت شماتیکی وارد کردم اخر سر ارور داده.... یه مدار پونصد واتی میتونه یه اهن رو کاملا سرخ کنه و یه هزار واتی میتونه تیکه های کوچیک رو ذوب کنه اینکه سه هزار واته نیازی به این کار نیست ... دوستان اگه کسی بلده بیاد راهنمایی کنه

اگه به مدار دقت کنی راحت میشه 6 تا دیگه مسفت اضافه گرد دیگه میشه صنعتی ولی امپر بالاتر میخواد تو سایت دیدم همراه با این کوره القایی دو تا پاور سوچینگ را با هم موازی کرده بودن که امپر جواب بده اگه 6 تا دیگه ماسفت اضافه بشه باید 4 تا پاور با هم موازی بشن در ضمن خنک کنده های خوبی باید بزاریم البته این خازنهایی که الان میفروشن کیفیت خوبی نداره باید خازن با کیفیت با هم موازی بشن

بالا