آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مدارات عملی تابلوهای ثابت

mahditala

کاربر vip
کاربر
2008-03-16
178
359
سلام دوستام مدار افکت ده کانال برای تابلو ال ای دی اگه دارین ممنون میشم بزارین

mahditala

کاربر vip
کاربر
2008-03-16
178
359
دوستان یه مدار ده کانال دارم ولی نمیدونم که فیوز بیت داره یا نه می خاستم برنامشو کپی کنم و از روش بسازم باید از کجا بفهمم فیوز بیت هاش رایت شده یا نه و یا اصلا فیوز بیت دارد یا نه آی سی atmega16استفاده شده

jfrras

مدير انجمن تخصصی الکترونیک
مدیر تالار
2007-04-13
3,099
74,087
48
ایران
دوستان یه مدار ده کانال دارم ولی نمیدونم که فیوز بیت داره یا نه می خاستم برنامشو کپی کنم و از روش بسازم باید از کجا بفهمم فیوز بیت هاش رایت شده یا نه و یا اصلا فیوز بیت دارد یا نه آی سی atmega16استفاده شده

سلام
مطمئنا قفل شده است . با پروگرمر بخون اگه با ارقام 1تا 10 و حروف اینگلیسی برخورد کردی قفله و می تونی فیوز بیت ها رو بخونی
روی قسمت تیک بیت لوک ها رو نگاه کن معلوم میشه .

alian77

کاربر
2014-02-28
1
2
باسلام کسی هستی بتونه برام نقشه کامل تابلوی"خوش آمدید"کلمه اول قرمز کلمه دوم آبی با فلاشر خوبی برام طراحی کنه؟

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
باسلام کسی هستی بتونه برام نقشه کامل تابلوی"خوش آمدید"کلمه اول قرمز کلمه دوم آبی با فلاشر خوبی برام طراحی کنه؟
اگه دوست دارید سایزش رو بدید تا براتون طراحی کنم و فایل کرل رو براتون بفرستم اینطوری خودتون میتونید مونتاژ کنید در ضمن هرسوالی هم پیش اومد همینجا میتونید بپرسید

Majid_ME

کاربر
2012-08-20
201
978
سلام دوستان کسی یک مدار چشمک زن دو کاناله سراغ داره که 300 تا led رو یک بار خاموش و 300 ال ای دی دیگه رو روشن کنه ؟

دوست عزیز مدار چشمک زن توی اینترنت و همین سایت زیاده یه سرچ کنید پیدا میکنید در صورتی که جریان مورد نظر شما رو تامین نمیکنه خروجی مدار مورد نظرتون رو به بیس یه ترانزیستور بدید تا تقویت بشه .
اگر هم میخواید با میکرو بسازید بگید تا برنامشو براتون قرار بدم .

1212ali

VIP PLUS
VIP PLUS
vip
کاربر
2011-12-26
166
881
سلام
اقای رسولی من این مدار را ساختم مدار بدون ترانزیستور کار میکند ولی وقتی مقاوت و ترانزیستور را
اضافه می کنم کار نمیکند .یک یا دو بار چشمک میزن خاموش میشود .لطفا راهنمای کنید.
LED 7  CANAL.jpg

بالا