آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سوال: قفل شدن صفحه کلید در تلفن چینی POWER ACT

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
دوستان من 2تا تلفن دارم یکی بنام POWER ACT هست که صفحه کلید قفل شده .و زمانیکه میخام شماره بگیرم میزنه LOCK .یه قفل کلیددار داره هر چی چرخوندمش قفلش باز نشد .از داخل سیم هاشو جدا کردم و دستی به هم وصل کردم ولی متاسفانه جواب نداد و قفل باز نشد و روی LCD هنوز میزنه LOCK

تلفن دوم بنام PENAS هست که گوشی روی ایفون میره .کلید هوک و خازن 1000 میکرو رو تعویض کردم ولی مشکل همچنان باقیست .ممنون میشم دوستان در این زمینه راهنمایی بفرمایند.پیشاپیش از همکاری شما اساتید و دوستان سپاسگذاری میکنم ./

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rafas

mmm3

کاربر
2010-07-25
60
136
سلام

تلفن دوم بنام PENAS هست که گوشی روی ایفون میره .کلید هوک و خازن 1000 میکرو رو تعویض کردم ولی مشکل همچنان باقیست .ممنون میشم دوستان در این زمینه راهنمایی بفرمایند.پیشاپیش از همکاری شما اساتید و دوستان سپاسگذاری میکنم ./
با درود
از ورودی تا آیفون ترانزیستورها و دیود زنرها بررسی شود.

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
وظیفه ترانزیستور های A42 .A92 چیه ؟ و همینطور 8050 , 8550?

• Like

mmm3

کاربر
2010-07-25
60
136
وظیفه ترانزیستور های A42 .A92 چیه ؟ و همینطور 8050 , 8550?

8050 , 8550 اکثرا باهم تشکیل تقویت کننده کلاس AB برای بلندگو است. در این حالت امیتر دو ترانزیستور با یا بدون مقاومت به یکدیگر وصل است. و با خازن چند صد میکرو فارادی به بلندگو کوچک می رود. کلکتور ترانزیستورها یکی به مثبت و دیگری به زمین یا منفی وصل است.

آخرین ویرایش:

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام
دوستان من 2تا تلفن دارم یکی بنام POWER ACT هست که صفحه کلید قفل شده .و زمانیکه میخام شماره بگیرم میزنه LOCK .یه قفل کلیددار داره هر چی چرخوندمش قفلش باز نشد .از داخل سیم هاشو جدا کردم و دستی به هم وصل کردم ولی متاسفانه جواب نداد و قفل باز نشد و روی LCD هنوز میزنه LOCK

سلام
همکاران عزیز همچنان منتظر راهنمایی شما هستیم

• Like

اقای مهندس

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2011-08-02
533
2,463
سلام

سلام
مشکل تلفن پناس که قطع نمیکرد با تعویض A42 مشکلش برطرف شد .فقط مونده تلفن POWER ACT که صفحه کلیدش قفل شده و کار نمیکنه .

• Like
بالا