آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

فایلهای آموزشی مونتاژ دلتا پالس 3 تقدیم به کاربران گرامی

sardarshams

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-06-20
1,088
25,115
44
Azarbayjan-Miandoab
سلام
مراحل تصویری ساخت یک نمونه بوبین
قطر دایره 40cm
قطر دایره داخلی 14cm
تعداد دور در هر قسمت 18 دور
اندازه سیم 1mm
مقدار اهم کلی بوبین 2.5 اهم

index.php

index.php

index.php

index.php

index.php

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
یه چیزی هم درباره ماینر 4 بگم برید تاپیک اساس فلزیاب های pi درباره اش توضیح دادم , من به عنوان یه برنامه نویس بهتون ضمانت میدم برنامه ماینر 4 مشکل داره و کامل نیست لطفا اون pdf رو که تو تاپیک نکته برای فلزیاب هایی که از میکرو استفاده میکنند رو دانلود کنید و ببینید که طرف فایل هگز رو انالیز کرده وپیشنهاد میدم شما هم اینکار رو بکنید میبینید که یه بخشی از برنامه ها در اصل روتین ها حذف شدن و فقط نام لیبل زیر برنامه ای شون هست اگه اشتباه نکنم یه قسمتش مربوط به گراند و زرو یا رفرنس کردن در زمین ودر هوا است وغیره و خودم هم برنامه رو براش نوشتم باز هم از لحاظ برد خوب نیست در برنامه خود ماینر 15 تا سمپل گرفته اون وقت اون وضعیت تفکیکشه , در صورت که تو فلزیاب های دیگه با 3 یا 4 سمپل بهترین تفکیک رو ارائه میدن واینکه ads7816 یه 12بیت ری یل یا واقعی نیست با دقت adc میکرو تقریبا برابر ه ویخورده بهتره اینو بدونید برنامه نویسی مثل اقای fandy_f که فلزیاب chance و یا clone pi ها رو طراحی وبرنامه نویسی کرده که من شخصا قبولشون دارم وزبون برنامه نویسیشون اسمبلی هست از mcp3201 استفاده کرده میدونید چرا برای اینکه میدونه کیفیت انالوگ به دیجیتال های میکروچیپ خیلی با دقت وبا کیفیت وعملکرد خوبی داره حتی تو ورژن فکر کنم 8.4 هگز فلزیاب chance اومده بخاطر تقاضاهای زیاد برنامه رو طوری نوشت که بشه از ads7816 استفاده کنن ولی با نتایجی که داد دیگه بقیه ورژن هارو از ads7816 استفاده نکرد
حتی پالس دتکتور تو piu a4l که برای فلزیاب های فروشیش هست از ads7816 استفاده نمیکنه وigbt خودش یه مشکله برید از جناب mee بپرسید ماسفت بهتر از igbt عمل میکنه وغیره..... امید وارم راضی شده باشید
به نظر من دلتاپالس 3 از همه بهتره حتی با فایل دمو بهتره

خوب حالا من یک چیزی به شما میگم تا ببینید و بهتون ثابت بشه برنامه کامل هست!!
دقت کردید پین 8 از con10 چرا بیکاره؟؟؟ خوب حالا اونو وصل کنید به 5+ مدار و کلید منو رو دگه دارید و دستگاه رو روشن کنید!!!!:71000000:

حالا تمام اون منوهایی که فکر میکردید دیده نمیشه و فکر می کردید فایل محدوده رو میتونید ببینید!!!!!!!

اینو یادتون دادم که دیگه بحث نکنید سر این مسئله

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام mr metal
شما چرا انقدر اصرار به دمو بودن این فایل داری , عزیز من فایل رایگان یا همون هگز دمو توسط طراحش اقای حسین دمیر در داخل خود سایتشون گذاشتن اما فایل اصلی هگز بصورت هگز فروش نمیره چون این حتی یه مرغ هم میدونه که باید فایل هگز اصلیش رو روی میکرو بریزه ومیکرو رو قفل کنه اقای حسین دمیر هم فایل اصلی رو داخل میکرو pic18f4520 پروگرام کرده و جداگانه میفروشه این کار برای کسانی هست که میتونن از عهده مونتاژ کیت فلزیاب بربیان واطلعات الکترونیکشون وتجربه ساخت چند فلزیاب رو دارن (منظورم طراحی نیست) ولی برای عموم مردم که اصلا نمیدونن ای سی چی هست اقای حسین دمیر اماده دستگاه رو میفروشن خودم اوایل که به حسین دمیر ایمیل زدم گفت فایل اصلی که دارای همه عملکرد ها وکامل هست داخل میکرو pic پروگرام شده رو میفروشه وگفت فایل دمو رو چند روز بعد رو سایت میزاره البته ایمیلی که من زدم برای چند وقت پیش بود قبل اینکه فایل دمو رو بزاره

دوست عزیز همه که نمیتونن پاشن برن ترکیه یک آی سی بخرن بیان که!!! ما الان ایران هستیم!!! اینجا هم شما را با کوچکترین دستگاه بگیرن خودتو دستگاهتو میبرن و نمیتونی پاشی بری اونجا بخری پاشی بیای.بماند و حساب اونا که به هر طریق میارن جداس.

گذشته از اون خود دلتا پالس دیجیتال همون دلتاپالس انالوگ هست و این همه دردسر نیاز نیست برای داشتن یک lcd و شما با همون دلتای آنالوگ هم میتونید کاوش کنید.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: IIII

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام
پین 8 از con10 به شاسی وصله چرا بیکاره؟
اگه وصلش کنم میدونی dc/dc و میکرو میره رو هوا چون شاسی رو وصل کنم +5 حتما dc/dc از داخل صدمه میبینه حتما اشتباه میکنید

mahdi8866

کاربر
2008-11-22
166
349
سلام جناب mr metal
ببینید اگه تازه اون منوها هم بیاد دردی رو درمان نمیکنه منظور من این نیست که ماینر یه اشغاله منظور من اینه که یه فلزیاب تفریحی هستش شما به بودن اون منوها دقت نکن به این دقت کن که اگه 15 نمونه گرفته ازچند تاش استفاده کرد واز اولین سمپلها استفاده کرده یا اخریها دوم اینکه حتی فلزیابهای فروشیش رو با لوپ 1متر زده که 3.5 متر برده اخرشه نمیخوام بگم من کسی دهستم ولی من با چند مدیر شرکتهای فلزیاب در تماس و رفاقت همتا حدودی دارم و اطلاعات درست از حتی فلزیاب های خودشون هم به من گفتن ,من میگم تا فلزیابهای بهتری هستند چرا باید از ماینر استفاده کرد اون همه خرج تازه میخواد بشه فلزیاب تفریحی حداقل در فلزیاب های vlf که بردشون کمه دارای تفکیک عالی هستن و به اشیاء ریز حساسند
در ماینر همه چی کار میکنه اما نه عالی یا حداکثر عملکرد خوب , باور کن با a/d12bit که ماینر هم داره تو فلزیاب های چنان تفکیکی باهاش انجام میدن که حرف نداره شما تفکیک فلزیاب chance رو نگاه کن ببین چقدر خوبه حالافلزیابهای تجاری رو نمیگم که خودم دیدم با همین a/d 12bit چی میکنن متاسفانه نمیشه یسری از مسائل رو گفت که واقعا باید سکرت بمونه وگرنه همچین بهت ثابت میکردم که ماینر از لحاظ نرم افزاری ضعیفه که...... حالا مخصوصا اینکار کردن رو نمیدونم که خودم هم همین احتمال میدم چون باید ماینر تو یه سری مسائل خیلی بهتر عمل کنه که نمیکنه! (قانونا)

آخرین ویرایش:

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلام با اقا مهدی موافقم حالا شما هم تست های ماینر و هم دلتا را ببینید خودتان قضاوت کنید من هر دوشو ساختم و تست کردم و عملا هم دلتا را به مراتب بهتر از هر نظر از ماینر قبول دارم و پروژه ماینر تقریبا تو کلیه فرومهای جهان تعطیل شده بجز تو فروم ما می تونید کل فرومهای خارجی را هم ببینید اگه مورد تایید بود روش کار میشد من حالا 5یا 6 مدل فلز یاب کاملا حرفه ای هم دارم که همشون هم بهتر از ماینر هستن و هر کدومشون هم بخوای بسازی کمتر از ماینر هزینه داره و بهتر از ماینر هستن و..... موفق باشید

Mr MeTaL

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2012-02-02
408
1,801
39
تهران-مشهد
سلام جناب mr metal
ببینید اگه تازه اون منوها هم بیاد دردی رو درمان نمیکنه منظور من این نیست که ماینر یه اشغاله منظور من اینه که یه فلزیاب تفریحی هستش شما به بودن اون منوها دقت نکن به این دقت کن که اگه 15 نمونه گرفته ازچند تاش استفاده کرد واز اولین سمپلها استفاده کرده یا اخریها دوم اینکه حتی فلزیابهای فروشیش رو با لوپ 1متر زده که 3.5 متر برده اخرشه نمیخوام بگم من کسی دهستم ولی من با چند مدیر شرکتهای فلزیاب در تماس و رفاقت همتا حدودی دارم و اطلاعات درست از حتی فلزیاب های خودشون هم به من گفتن ,من میگم تا فلزیابهای بهتری هستند چرا باید از ماینر استفاده کرد اون همه خرج تازه میخواد بشه فلزیاب تفریحی حداقل در فلزیاب های vlf که بردشون کمه دارای تفکیک عالی هستن و به اشیاء ریز حساسند
در ماینر همه چی کار میکنه اما نه عالی یا حداکثر عملکرد خوب , باور کن با a/d12bit که ماینر هم داره تو فلزیاب های چنان تفکیکی باهاش انجام میدن که حرف نداره شما تفکیک فلزیاب chance رو نگاه کن ببین چقدر خوبه حالافلزیابهای تجاری رو نمیگم که خودم دیدم با همین a/d 12bit چی میکنن متاسفانه نمیشه یسری از مسائل رو گفت که واقعا باید سکرت بمونه وگرنه همچین بهت ثابت میکردم که ماینر از لحاظ نرم افزاری ضعیفه که...... حالا مخصوصا اینکار کردن رو نمیدونم که خودم هم همین احتمال میدم چون باید ماینر تو یه سری مسائل خیلی بهتر عمل کنه که نمیکنه! (قانونا)

تابحال کسی نتونسته کدهای hex رو برگردونه. و تا این کارو انجام ندید نمیتونید برنامه رو ببینید!!.چطور میگید برنامه مشکل داره؟
شما گفتید یک سری منو ها رو نداره منم گفتم چطور بیاریدش. در ضمن هیچ فلزیابی تفکیک نداره. اون تفکیکی هم که تبلیغ میکنن دروغه.Ebinger که زیر 200یلیون دستگاه نداره حتی یکی از دستگاه هاش تفکیک نداره بعد chanse داره؟ یا مثلا okm داره؟ تا زمانی که شخص خودتون با دستگاهی کار نکردید نکید این دستگاه فلانه اون یکی فلانه.همه میتونن حرف بزنن اما حقیقت در عمل مشخص میشه. مثل اینکه الان همه تبلیغ میکنن فلزیاب با قدرت کاوش 7متر!!!! در صورتی که وجود نداره همچین چیزی و هر کس میگه دروغ میگه!!! گذشته از اون هیچ دفینه ای رو تو عمق 7متر نمیزارن که نیاز به دستگاهی با عمق کاوش 7متر داشته باشیم.

اتیلا

کاربر
2011-01-10
62
261
با سلام درسته تو سیستم پی ای تفکیک نسبی است متاسفانه بهترین تفکیک را سیستم وی ال اف داره که تو کشورهای دارای تمدن به خاطر سطحی بودن کارایی نداره ولی و عملا تست ماینر را دیدیم حالا نمی دونم تغییراتی که دادین چه نتیجه ای گرفتی شاید ایراداتی که مدار داشت حل شده نیز به جای خود و در مورد دلتا نیز ایسی با فایل دمو برای تست و فایل اصلی هم توسط خود حسین دمیر البته به صورت ایسی پروگرام شده فروش میرسه حالا شما امر کن من هر چند تا بخوای واست بیارم و پس مشکل ایسی نداریم همان طور که شما ماینر را تضمین میکنید من هم دلتا را تضمین میکنم و همان طور که تو فرومهای خارجی همکاری میکنن و طرح و ایده های همدیگر را به اشتراک و همکاری میکنن ما هم باید مثل اونا باشیم موفق باشید

بالا