آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

دانلود: فایلهای آبدیت دستگاهای دی وی آر DVR

afshin1363

کاربر
2013-11-12
47
67
با سلام خدمت عزیزان من 1دستگاه dvr 8کاناله سامسونگ دارم که مشکلش این است که تاریخ وساعت دستگاه بعد از 30سانیه به حالت اول بر میگردد حتا ساعت وتاریخ رو تنظیم میکنم دوباره به همان حالت قبل میگرددباتری بگاب رو عوض دستگاه رو هم ریسیت کردم مشکل حل نشد لصفا رهنمای کنید یا فایل ابدیت رو به من بدید با تشکر از شما
شاید با یه فلش درست بشه یا احتمالا کریستال آی سی ساعت یا خود آی سی ساعت دچار خرابی شده ولی احتمال فلش خیلی کمه اگه سامسونگ اورجینال باشه

hamid_k91

کاربر
2013-12-14
10
17
با سلام من فایل فلش رو ندارم اگه ممکنه بهم بدین ممنون میشم با تشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PESARAK

hamid_k91

کاربر
2013-12-14
10
17
بعد من در مورد تعمیرات چیز خواصی نمیدونم اگه نقشه یا عکس از اون صفحه ای سی ساعت دارید به من بدید باتشکر

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: PESARAK

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
با سلام خدمت عزیزان من 1دستگاه dvr 8کاناله سامسونگ دارم که مشکلش این است که تاریخ وساعت دستگاه بعد از 30سانیه به حالت اول بر میگردد حتا ساعت وتاریخ رو تنظیم میکنم دوباره به همان حالت قبل میگرددباتری بگاب رو عوض دستگاه رو هم ریسیت کردم مشکل حل نشد لصفا رهنمای کنید یا فایا ابدیت رو به من بدید با تشکر از شما
سلام در محل باطری یک ای سی 8 پین است کنار ان 4 عدد خازن وجود دارد تعویض کن مشگل هل میشه.

PESARAK

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-02-18
196
2,061
تهران
بعد من در مورد تعمیرات چیز خواصی نمیدونم اگه نقشه یا عکس از اون صفحه ای سی ساعت دارید به من بدید باتشکر

اگر نمیدونی دست نزن ببر جمهوری پاساژ بزرگ مهر طبقه2 آخر سالن دست چپ دومین فروشگاه تعمیرگاه است.

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
دوست عزیز تایم دستکاه مربوط به باطری-کریستال لوله ای -وای سی مرتبط به تایم میباشد که شماره ان در دستگاهای مختلف فرق میکند

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: DR.DVR

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
همکار محترم خواهشا اگر فایلی را قرار میدهید محبت کنید عکس مین وپنل دستگاه را هم قرار دهید .تا بشود شناسایی کرد این فایل را برای چه دستگاهی میشود استفاده کرد

• Like

iranslot

VIP+ افتخاری
کاربر
باسلام
همکار محترم خواهشا اگرفایلی را میگزارید عکس مین وپنل جلو ان را هم قرار دهید تا مشخص باشد پرای چه دستگاهی قابل استفاده هست

• Like
بالا