آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

علت روشن نشدن دستی گوشی پاناسونیک مدل kx-tg5480

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام : خدمت اساتید محترم
من تعمیر کار تلفن هستم و یه گوشی پاناسونیک مدل kx-tg5480 دستم رسیده برا تعمیر ولی نمیدونم چرا دستی اون روشن نمیشه .ولتاژ داخل مدار هست ولی اصلا صفحه lcd روشن نمیشه . لطفا کنید و بفرمایید که مشکل از کجاست
ایا ا.ی سی اصلی مشکل داره و باید پروگرام بشه ؟
با تشکر از جوابتون

:busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام شما ابتدا مدار را باز و ولتاژ گیری کنید . ایا باتری سالم است ؟ ایا بر اثر ضربه جای در مدار قطعی وشکستگی نداشته باشید . روی ای سی سی پی یو ولتاژ دارید؟ بررسی کرده ونتیجه را اعلام کنید

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام شما ابتدا مدار را باز و ولتاژ گیری کنید . ایا باتری سالم است ؟ ایا بر اثر ضربه جای در مدار قطعی وشکستگی نداشته باشید . روی ای سی سی پی یو ولتاژ دارید؟ بررسی کرده ونتیجه را اعلام کنید

سلام
تست کردم . باطری سالم . ولتاژ روی ا.یسی سی پی یو برابر 3.1 ولت است . ولی این که بفهمم مداری از اون قطع شده یا نه خیلی سخت هست چون تمام برد چاپ سبز و رنگ شده .
ایا تستی که بشه راحت فهمید از ا.یسی هست .یا نه وجود نداره .؟
باز هم ممنون از پاسختون
:jump: :jump: :jump:

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
سلام مجدد
تست کردم . باطری سالم . ولتاژ روی ا.یسی سی پی یو برابر 3.1 ولت است . ولی این که بفهمم مداری از اون قطع شده یا نه خیلی سخت هست چون تمام برد چاپ سبز و رنگ شده . البته با لوپ قوی میکروسکپی چک کردم ولی اصلا قطعی در مدار ندیدم
ایا تستی که بشه راحت فهمید از ا.یسی هست .یا نه وجود نداره
یا ایا از کریستال سی پی یو نیست ؟ ودر اخر ایا اصلا اگه از خیر تعمیرش بگذریم بدون بیس گوشیش تو بازار نیست ؟

:busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red::busted_red:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام ابتدا ما کریستال والمان های اطراف سی پیو را تست میکنیم ودر اخر ایا خود ای سی سی پی یو داغ میکند یا حالت عادی دارد معمولا ما در خرابی ای سی یا افت ولتاژ ویا داغ شدن را تجربه کردیم معمولا قطعات وبرد سالم را میتوانی از پاساژ110 تهیه کنی

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
با سلام ابتدا ما کریستال والمان های اطراف سی پیو را تست میکنیم ودر اخر ایا خود ای سی سی پی یو داغ میکند یا حالت عادی دارد معمولا ما در خرابی ای سی یا افت ولتاژ ویا داغ شدن را تجربه کردیم معمولا قطعات وبرد سالم را میتوانی از پاساژ110 تهیه کنی

سلام مجدد وتشکر فراوان حهت پاسخ به سوالات بنده و از وقتی که برام گذاشتین

ولی استاد من تمام مواردی که فرمودین را چک کردم نه ا.ی سی داغ میکنه ونه قطعات دوروبر اون مشکل دارن
از کریستال مطمعن نیستم چون نوع را ندارم تست کنم
اگه یه عکس از اون یا نقشه بود خوب بود
در هر صورت من در فریدونشهر از توابع استان اصفهان ساکنم و هیچ مکانی که شما فرمودین را نمیشناسم اگر
لطف کنیین و شماره تلفن یا ادرس دقیق یا ایمیل ازش بهم بدین منا دیگه شرمنده کردیت
باز هم ممنون
$ir@an$ir@an$ir@an

CINAPA

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-07-25
826
2,478
خوب فکر کنم سوال قبلیم جواب نداشت : لطف کنین بفرمایید که ایا روشن نشدن گوشی میشه از خراب بودن ایپرام باشه ؟
اگه جوابتون مثبته اگه فایلی از ایپرام این نوع گوشی را دارین لطفا برام بزارین
:busted_red::busted_red: :busted_red::busted_red:

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,247
57,501
با سلام میتونه از ایپرام هم باشه در صورتی که سخت افزار گوشی چک شده باشد وای سی تغذیه شده باشد متاسفانه ایپرام این مدل را ندارم اگر دوستان دارند زحمتش را بکشند موفق باشید

maryam_teh0

کاربر
2012-03-16
144
513
بیسیم رو بدون باطری روی شارژر بذارید ببینید صفحه کار می کند یا نه.خبر بدید.

بالا