آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: علت دیر بالا آمدن لپ تاپ لنوو مدل g5030 بعد از تعوض ویندوز

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
بله رایگانه
اسمش هم مشخصه AVIRA FREE ANTIVIRUS

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
از این آنتی ویروس آویرا کدوم رو باید دانلود کنم؟ و اینکه آیا رایگان هست؟

ممنون

آخرین ویرایش توسط مدیر:

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
سلام
من رفتم سایت اویرا رو دانلود زدم یه فایل پنج مگابایت برای دانلود اومد این برای چیه؟؟؟ آنلاين نصب میکنه؟؟؟ حجم خود آنتی ویروس چقدره؟؟؟؟

Sent from my C2104 using Tapatalk

ببخشید
من آنتی ویروس نصب کردم ولی چرا فعال نميشه؟؟ نوشته نامعتبر

سلام
اون گرافیک که شما فرستاده بودین نصب کردم به آنصورت فرقی نکرد موقع راست کلیک در دکستاپ چند بار میچرخه تا منو بیاد سریع نمیاد سریع نمیاد

آخرین ویرایش توسط مدیر:

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
اشتباه دانلود کردی . چند بار گفتم avira free antivirus روزی روی چند تا سیستم نصب میکنم و بدون مشکل کار میکنه .

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
نه ببخشید بعد از ریستارت درست شد درست دانلود کرده بودم ولی راستش همه قسمتاش فعال نیس درسته؟؟؟ آیا آیا نسخه رایگان واقعا خوب محافظت میکنه؟؟ و اینکه حجمش بالاست سیستم رو کند نمیکنه واقعا؟؟

AMD

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
2013-06-28
10,548
40,206
تهران
نه ببخشید بعد از ریستارت درست شد درست دانلود کرده بودم ولی راستش همه قسمتاش فعال نیس درسته؟؟؟ آیا آیا نسخه رایگان واقعا خوب محافظت میکنه؟؟ و اینکه حجمش بالاست سیستم رو کند نمیکنه واقعا؟؟

از نود کندتر نمیکنه . نود جدید رو خیلی از لپتاپ مشکل کندی و هنگ ایجاد میکنه .
در ضمن ویندوزت هم حتما اکتیو کن .
با این برنامه هم جلوی دانلود اپدیت های و جاسوسی مایکروسافت رو بگیر
http://soft98.ir/software/17827-destroy-win-spying.html

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
کاربر گرامی
منظور دقیق شما از سریع چی هست ؟به نظر بنده 3 یا 4 ثانیه ،مورد بغرنجی نیست که باعث بروز مشکلی در کار شما بشه .در ثانی شاید مشکل شما سخت افزاری هست و با نصب و یا تعویض ویندوز ،حل نمی شه .اول اینکه هارد لپ تاپ ،چقد از ظرفیتش پر هست ؟دوم آیا بعد از اتفاق خاصی این کندی پیش اومده ؟ضربه یا ریختن آب یا هر اتفاق دیگه .سوم از سالم بودن باتری و شارژر مطمئن هستید ؟

absharezolal

کاربر
2012-11-13
68
56
هارد لپتاپ خالیه مثلا همین درایو c از 120 گیگ. 20 گیگ پره بقیه خالیه دوم اینکه هیچ اتفاقی خاصی نیافته یعنی اینکه موقع خرید هم به اینصورت بود تا وقتی گرافیک نصب نشده سریع منو میاد ولی وقتی گرافیکش نصب میشه چند ثانیه میچرخه تا منو بیاد ولی تو حالت 32 اینطور نیست. چون درایور برای 64 هست این نسخه رو زدم و هیچ اتفاق خاصی نيافتاده باتری و شارزر کاملا سالمه همه قسمتاش درست کار میکنه فقط اون منو تو دکستاپ طول میکشد و آنی نمیاد نميشه ترفندی پیدا کرد سریع بیاد
به نظر شما از رم نميتونه باشه؟؟ پایین بودم رم

بالا