آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم کانفیگ شدن مودم dlink مدل 2640u

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
سلام خدمت دو دوست عزیز
آره ریست دستی انجام دادم حتی کارت شبکه pci انداختم و تست کردم

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
usb که نداره
اما با آداپتور دیگه چک نکردم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: pps2011

imMohsen

کاربر
2013-01-10
148
958
Karaje Moghadas
فکر نمیکنم ربطی‌ به آداپتور داشته باشه،همون مشکل سخت افزاریه پس. شما همه کار‌ها رو انجام دادی. بفرست گارانتی

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

asskazemi

کاربر
2012-11-20
6
21
با سلام آيا وقتي فرستادي گارانتي آدابتور را هم فرستادي ؟ من در تعمير با يك دي لنيك برخورد كردم كه آدابتور آمپرش خيلي كم شده بود و احتمال ديگري با توجه به جواب شركت به نظر نمي رسد شما با يك آدابتور ديگر امتحان كنيد
دوم سيم " سيم ها ي لن خيلي زود خراب ميشوند من خودم ظرف 1 سال 3 بار سيم عوض كردم .موفق باشيد

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: imanfc

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,942
Country. iran
با درود
دوست عزیزم فکر میکنم مودم شما با سافترهای نصب شده مچ mach نباشه .مودم اشگالی نداره .ودر نهایت به همین نتیجه خواهید رسید. ویا روش instalation را بدرستی انجام ندادید .
سپاس

bos

کاربر
2013-01-12
14
54
ببین دوست عزیز مشکل ثابت نبودن چراغ adsl میتونه از خرابی و کهنه بودن پریز و سیمکشی تلفن خونه ات باشه چون من هم همین مشکل رو دارم بعضی اوقات چراغ
adsl من ثابت نمیمونه و یا وسط کار چراغ اینترنت adsl من شروع میکنه به چشمک زدن و قطع شدن اینترنتم شما باید چند کار انجام بدی
1 - پریز تلفن رو عوض کنی معمولا پریزهای کهنه داخلشون شوره میزنه و رطوبت میگیره و خیس میشه (انگار که توش ژله قهوه ای ریختی )
2- از یک کابل lan نو و جدید استفاده کن و پورت lan رو کامپیوترتو رو چک کن ببین شل نیست و درست وصل شده (میتونی از سیم یو اس بی استفاده کنی ولی باید سی دی راهاندازش و نصب کنی یو اس بی بهتره)
3 - از سالم بودن سیمهای متصل از مودم به تلفن و سوکتهایش مطمین شوید
4 - اسپلیتر را چک کنید
اگر چند تلفن در خانه دارید باید برای هریک یک اسپلیتر جداگانه تهیه کنید تا مودمتان قطع و وصل نشود و درست کار کند
با تشکر

آخرین ویرایش:

imanfc

کاربر
2012-01-04
345
1,003
با سلام مجدد
مشکل مودم آداپتورش بود همونطور که اساتید فرمودن فقط اشتباهی که صورت گرفته بود این بود که آداپتور دستگاه 10 ولت بود و اشتباها رو دستگاه قرار گرفته بود و من که آداپتور رو عوض کردم بر اساس همون 10 ولت عوض کردم در حالی که آداپتور باید 12 ولت بود

آخرین ویرایش:

sunboys

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2008-10-14
1,148
2,058
اراک
www.sunpc.ir
سلام خسته نباشید
من یک مودم Dlink 2640U دارم 4 پورت لن و یک وایرلس که به صورت خرید اینترنتی خریدم دست دوم و مشکل زیر را دارد
1- روشن که می کنم و کابل لن بهش وصل نیست چراغ پاور عادی روشن است زمانی که کابل لن بهش وصل می کنم شروع به چشمک زدن می کند و ریست می شود
2- هر بار که ریست می کند یک آپی به سیستم می دهد
3- وارد محیط انفینگ نمی شود
4- زمانی که کابل تلفن هم بهش میزنم چند بار چراغ ای دی اس ال خاموش و روشن می شود و با ز ریست می شد
منظور از ریست ریست خود مودم است
چندین بار هم کلید رسیت را فشار دادم و چند ثانیه نگه داشتم اما اصلا ریست نکرده است
با آداپتور دیگه هم تست کردم درست نشد همچنین با سیستم و ویندوز دیگر

بالا