آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

عدم قطع شدن برق acc

Asamin

کاربر vip
کاربر
2012-10-06
7
5
سلام دوستان. بنده یه سمند معمولی (موتور پژو ) دارم که با خاموش کردن ماشین همچنان در حالت acc میمونه و چراغ باطری پشت آمپر هم روشنه. ناگفته نماند مغزی استارت هم تعویض شده و جواب نداده. لطفا برای حل مشکل راهنمایی بفرمایید. ممنون

sasanal

کاربر
2015-01-19
6
5
سلام
اگر برق ماشین دستکاری خاصی نشده باشه , احتمالا یه جایی یه اتصالی بوجود آمده , پیشنهاد میکنم فیوز های ماشین رو دونه دونه در بیارین تا ببینین این برق از کدوم مسیر تامین میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Araz.m

hamid9873

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2012-01-23
254
177
کاشان
سلام
اگر برق ماشین دستکاری خاصی نشده باشه , احتمالا یه جایی یه اتصالی بوجود آمده , پیشنهاد میکنم فیوز های ماشین رو دونه دونه در بیارین تا ببینین این برق از کدوم مسیر تامین میشه
سلام دوستان. بنده یه سمند معمولی (موتور پژو ) دارم که با خاموش کردن ماشین همچنان در حالت acc میمونه و چراغ باطری پشت آمپر هم روشنه. ناگفته نماند مغزی استارت هم تعویض شده و جواب نداده. لطفا برای حل مشکل راهنمایی بفرمایید. ممنون
توی قسمت تغذیه بگردید یه ترانزیستور اسام دی هست که شورت میشه اونو تعویض کنید حل میشه

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Mohsenaux

meahdi

VIP+ افتخاری
کاربر
سلام
پخش رو بررس کنید

گاهی پخش خودرو اتصال داره ( مدار داخلی یا سیم کشی سوکت پخش ) و مسیر ACC رو برق دار میکنه

Asamin

کاربر vip
کاربر
2012-10-06
7
5
فعلا ماشین باطری خالی کرد و مجبور شدم با آژانس برم سر کار. در اولین فرصت چک میکنم و نتیجه رو اعلام می‌کنم. ممنون از راهنماییتون

Asamin

کاربر vip
کاربر
2012-10-06
7
5
سلام مجدد به تمام عزیزان و اساتید محترم. تمام راه ها اجرا شد و نتیجه ای حاصل نشد.

akbar_gh

کاربر vip
کاربر
2011-11-26
143
51
سلام اولا شما دوست عزیز تعمیرکار هستید یا خیر اگه نمیتونی ایراد رو بگیرید سیم برق وacc رو بهم وصل کن یا برق یکسره بده یا فقط تنها به Accوصلش کن تا باطری خالی نکنید فقط در صورت وصل یکسره باید پخشو با پاور خودش خاموش کنی بعد وقت کردید ببرید نزد تعمیرکار

bigdelo

کاربر vip
کاربر
2012-09-13
12
3
کبودراهنگ
سلام رادیو پخش را بازش کن بدون رادیو برق ماشین را با سویچ باز و بسته چک کن در جعبه فیوز ماشین دو عدد فیوز در ردیف بالایی فیوز های کناری دو طرف یکیش برق ACCرادیو و یکیش مال فندک هست در دو حالت جای خود نصب میشن در یکی از این حالت ها ACCبدون سویچ میشه .

Asamin

کاربر vip
کاربر
2012-10-06
7
5
یعنی شما تمام فیوز ها رو قطع کردین و باز هم acc برق داشت ؟!
متاسفانه بله.البته یک مورد رو فراموش کردم بپرسم. آیا این مشکل میتونه از آفتامات چراغ باشه که مستقیم هم برقش از جعبه فیوز کالسکه ای تامین میشه؟

بالا