آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم شناخت هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
پست تکمیل شد عدم شناخت هارد اکسترنال 500 گیگ سیگیت

به نام خدا
دوستان من ویدیوی از یوتوب دانلود کردم و توسط اموزش ویدیویی
در محیطی تمیز هارد را باز نمودم [hide] سپس توسط یک چاقو مقداری فاصله هد را از دیسک بیشتر کردم هارد را بسستم تست گرفتم جواب نداد
سپس مجدادا هارد را باز نمودم و دوباره فاصله هد را بیشتر کردم
هارد را بستم و الان درست دارد کار میکند بدون مشکل
[/hide]
[hide][/hide]
[hide][/hide]
[hide]فقط هواستان باشد دستتان به دیسک نخورد
این هم ویدیو خدمت شما
[/hide]

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام آیا تو کلین روم انجام دادی یا نه وفیلمی کجا گذاشتی فکرنکنم به این راحتی باشه بیشتر توضیح بدید

fanus86

کاربر vip
vip
کاربر
2012-08-10
206
801
گرمسار
www.pishgaman.org
امکانش که درست بشه 50 50 هست . بیشتر افراد حتی شرکت های معروف میگن که هارد رو باز کنی و از خلا خارج بشه دیگه کار نمی کنه و این غلطه(البته تو یه شرایطی درسته ها بر ندارین باز کنین من مسوولیتی ندارم:nevreness:). دوستان هارد به خاطر این تو محفظه هست که خاک و گرد و غبار داخلش نفوذ نکنه ،فقط همین. پس میشه بازش کرد اما اگر حتی یه ذره کوچولو از گرد و غبار بشینه رو دیسک حدودا 100 تا سکتور میپره بعدم این ذره کوچولو باعث میشه کم کم هد از کار بیافته.

ولی در کل این امکان داره من خودم به هارد 160 رو باز استفاده میکردم (قسمت روی دیسک یکم کثیف شد و دیگه کار نمیکنه الان):nevreness:

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
سلام شما به چی پلیت ها شستشو می دید وبا چی خشک می کنید اصلا این کار امکان داره با تشکر

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
لینک های اموزش تنظیم هد هارد خدمت شما سروران
پسورد فایل ها

[hide]بدون پسورد می باشد[/hide]

پیوست‌ها

آخرین ویرایش:

macadres

کاربر
2013-02-20
58
307
قدرجون
WWW.GOOGLE.COM
سلام شما به چی پلیت ها شستشو می دید وبا چی خشک می کنید اصلا این کار امکان داره با تشکر
شستو شوی پلیت کار جالبی هست باید با چی بشوریم اگر بلد بشیم خوب هست نزدیک عید هم هست همزمان با شستوشوی خانه پلیت هارد هم بشوریم یک حال اساسی به کامپوتر بدهیم.
اگر ممکنه یکی بگه با چی بشوریم (( آب مقطر- الکل سفید - شامپو)) اگر کسی بلده یاد بده

repair1

کاربر
2012-09-23
54
239
بله این مشگل برای من پیش اومده و همون طور که دوستمون گفت باید در Cleanroom انجام بشه فقط یک مرکز معتبر تو پیام خصوصی بهت میگم ببر اونجا واقعا کارشون عالی هست و کار های ارگان های دولتی رو این مرکز انجام میده جای دیگه نبر تو میدان فاطمی هست ادرس شرکت و اسمشو تو پیام خصوصی بهت میگم

سلام خدمت همگی دوستان
میشه لطف کنین آدرس و شماره تماس این مرکز تعمیرات هارد برام خصوصی بذارین
ممنون از لطفتون:32000000:

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
به نام خدا
دوستان این موضوع که میگن تو هارد خلا هست همش چرت و پرت هست چون اگر دقت کنید هارد که اب بندی صدرصد نیست که هوا واردش نشه پس این فزضیه چرت هست
فقط باید هواستان باشد که روی هارد ذرات معلق ننشیند
تو اتاق تمیز این کار را انجام دهید
و شاید نور لامپ های فلورسنت باعث خراب شدن هارد شود من هارد رو تو روز باز کردم و از نور طبیعی استفاده کردم
تمیز ترین جا از نظر خود من هم حمام خونمون بود
:p:
و وقتی بازش کردم سریع بستمش زیاد نزاشتم بمونه که گرت و خاکی بشینه روی دیسک
بقیه پارت های فیلم اموزشی را هم اپلود خواهم کرد 13 پارت است
یا علی

NICHICON

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
VIP PLUS
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-03-01
1,477
12,060
روی دیسک خط افتاده بود یا نه؟
اگه آره کجاش؟
کجای دیسک :nevreness:

روی دیسک هیچ خطی نیفتاده بود چون موتور نتوانسته بود دیسک را بچرخاند در نتیجه خطی روی هد نیفتاده بود

بالا