آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: عدم تصویر دل vostro 1510

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383
:( چرا کسی جواب نمیده؟:(

دوست عزیز تعمیر لب تاب اون هم تو این زمان گرانی اصلا به صرفه نیست مخصوصا اپدیت کردن بایوس که کار خطرناکی هست شما نباید سر خود این کار را می کردید چون ریختن بایوس به شکل نادرست باعث اسیب جدی به مین بورد و خسارت زیاد برای تعمیرکار می شود بهترین کار برای تعمیر لب تاب فقط تعویض هست زیرا قطعه نو برای لب تاب زده می شود و دردسری هم برای تعمیرکار ندارد

با تشکر

dark shadow

کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
دوست عزیز تعمیر لب تاب اون هم تو این زمان گرانی اصلا به صرفه نیست مخصوصا اپدیت کردن بایوس که کار خطرناکی هست شما نباید سر خود این کار را می کردید چون ریختن بایوس به شکل نادرست باعث اسیب جدی به مین بورد و خسارت زیاد برای تعمیرکار می شود بهترین کار برای تعمیر لب تاب فقط تعویض هست زیرا قطعه نو برای لب تاب زده می شود و دردسری هم برای تعمیرکار ندارد

با تشکر

حرفتون متین، اما حالا کاریه که شده، یعنی اصلا فایل بایوس ای main لپ تاپ وجود نداره؟ و نمیشه به من کمکی بکنید؟
JAL 30 LA- 4121P
Rev : 1.0 2008-02-27
Mead In China
اینم مشخصات main لپ تاپ. اگه کسی کمک کنه ممنون میشم. و از مدیران محترم انجمن هم تقاضای کمک دارم. متشکرم.

همتا

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
کاربر +vip پلاس
کاربر
2011-08-13
1,886
6,820
کرمان
عجب حمایتی!!!!!
دست گلتون درد نکنه...
سلام دوست من شما کمی صبرکنید دوستان اگرکسی فایل را داشته باشه براتون آپ می کنه این فایلی که توسایت هست رو من خودم روی یکی زدم جواب داده نمی دونم شاید شما یجای کارو اشتباه کردید وفایلی هم که شما قرار دادید کلا اجرایی هستش ونمیشه رام ازش گرفت

dark shadow

کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
سلام دوست من شما کمی صبرکنید دوستان اگرکسی فایل را داشته باشه براتون آپ می کنه این فایلی که توسایت هست رو من خودم روی یکی زدم جواب داده نمی دونم شاید شما یجای کارو اشتباه کردید وفایلی هم که شما قرار دادید کلا اجرایی هستش ونمیشه رام ازش گرفت

سلام..
چشم، منتظر میمونم..

Yek.Doost

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2012-04-07
1,976
32,477
اهواز
دوست عزیز
شما وقتی از بایوس قبلیش بکاپ نگرفتی از کجا میدونی حجمش چقدره ؟
و سره چه حسابی میگی جدیده بیشتره
شما اون فایل Rom که داری داخل بایوس بزن جواب میگیری

dark shadow

کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
دوست عزیز
شما وقتی از بایوس قبلیش بکاپ نگرفتی از کجا میدونی حجمش چقدره ؟
و سره چه حسابی میگی جدیده بیشتره
شما اون فایل Rom که داری داخل بایوس بزن جواب میگیری

استاد من..
خب وقتی قطعه رو شناسایی کنی بهت میگه حجم قطعه رو(chip size) و وقتی فایل رو انتخاب میکنیم هم حجم فایل رو میگه( buffer size) و موقع بررسی (verify) اگه حجم ها با هم نخونن خطا میده دیگه، درسته؟ یا من اشتباه میکنم؟

dark shadow

کاربر
2007-11-08
187
505
IRAN
اقا شما بزن نهایتش جواب نمیده
غیر از این که اتفاقی نمی افته

رو چشم. اما پیغام خطایی که میده نمیذاره جلوتر برم.:nevreness: میگه حجم فایل از حجم قطعه بیشتره. حالا بازم تست میکنم بینم چی میشه و نتیجه رو اعلام میکنم.

بالا