آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طریقه باز کردن پرژکتور LED بدون قاب

adib197

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-12
21
15
با سلام خدمت اساتید
درخواست راهنمایی دوستان برای روش باز کردن پرژکتور های بدون قاب با شیشه چسبی بدون آسیب دیدن شیشه آن را دارم
سپاس

پیوست‌ها

• 270.5 کیلوبایت بازدیدها: 42

Amin.no

کاربر vip
vip
کاربر
2016-03-29
243
289
گیلان
با سلام خدمت اساتید
درخواست راهنمایی دوستان برای روش باز کردن پرژکتور های بدون قاب با شیشه چسبی بدون آسیب دیدن شیشه آن را دارم
سپاس
درود ؛ برای باز کردن آداپتور های پرسی که از چسب مخصوصی برای وصل کردن دو تکه بالا و پایین آن استفاده میکنند تینر فوری ۱۰۰۰۰ با سرنگ به شیار بین دو تکه تزریق میکنم و بعد از دو دقیقه به راحتی دو تکه بدون آسیب جدا میشوند . روی یک قسمت کوچک ابتدا تست کنید ببینید چه نتیجه ای میگیرید
منتظر اعلام نتیجه هستیم🙂

adib197

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-12
21
15
درود ؛ برای باز کردن آداپتور های پرسی که از چسب مخصوصی برای وصل کردن دو تکه بالا و پایین آن استفاده میکنند تینر فوری ۱۰۰۰۰ با سرنگ به شیار بین دو تکه تزریق میکنم و بعد از دو دقیقه به راحتی دو تکه بدون آسیب جدا میشوند . روی یک قسمت کوچک ابتدا تست کنید ببینید چه نتیجه ای میگیرید
منتظر اعلام نتیجه هستیم🙂
درود؛ استاد ولی این پرژکتور به نظرم از چسب آکواریوم یا چسب واشرساز(چسب مزدا) استفاده شده که به نظرم تینر 10000 روی اون تاثیری نداشته باشه که بخواد چسب رو حل کنه

امیر سجاد

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
2018-07-10
1,217
4,301
ایران
سلام .
واقعیتش . منم نتونستم شیشه را به صورت کامل جدا کنم . با تینر هم استفاده کردم بازم در موقع جدا کردن شیشه شکسته . به نظر من یک شیشه معمولی از شیشه برها تهیه کن و با چسب و چسب اکواریوم عایق کاری کن . بعد از تعمیر .
موفق باشید . متشکرم

mahan1980

کاربر
تنها راهش اینه که بزاریش غیر مستقیم روی شعله آتیش تا حسابی داغ بشه.بدنه آلومینیوم هست و گرما سریع انتقال پیدا میکنه.بعد چسب نرم میشه و راحت میتونی جدا کنی.یادت باشه حسابی بزار داغ بشه و پشتش رو رو به گرما بزار.نگران نباش.لامپها چیزیشون نمیشه.😌

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: adib197

Mersad1116

VIP+ افتخاری
کاربر
2018-11-26
448
901
اصفهان
aqayetamir.ir
با سلام خدمت اساتید
سپاس
سلام همکار گرامی
این مدل از چسب سیلیکون استفاده میکنن که به گفته دوستمون باید با سشوار حرارتش بدید و چسب نرم میشه و راحت میتونید جداش کنید

adib197

کاربر vip
vip
کاربر
2013-05-12
21
15
تنها راهش اینه که بزاریش غیر مستقیم روی شعله آتیش تا حسابی داغ بشه.بدنه آلومینیوم هست و گرما سریع انتقال پیدا میکنه.بعد چسب نرم میشه و راحت میتونی جدا کنی.یادت باشه حسابی بزار داغ بشه و پشتش رو رو به گرما بزار.نگران نباش.لامپها چیزیشون نمیشه
ممنون و سپاس از شما
پرژکتور رو گذاشتم روی اجاق برقی.داغ که شد چسب یه کم نرم شد اینقدر کجدار و مریض ،زیر شیشه رو اهرم کردم تا خلاصه جدا شد . ولی خوب اون چیپ و رفلکتور که از جنسی مثل جنس ظروف یکبار مصرف غذا هست آب شد و همه چی سیاه شد.ولی خوب اصل کار انجام شد و شیشه با ریسک بالا بدون صدمه جدا شد.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: Am_in
بالا