آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

طراحی یک مدار فرمان ساده برای پرس (کمک)

nanit

کاربر
2013-09-12
6
2
سلام من رشتم مکانیک و اطلاعات زیادی راجب برق ندارم و می خوام یک مدار ساده با کمترین هزینه برای یک پرس هیدرولیک طراحی کنم.الان این پرس با یک کتید پایین میاد و با یک کلید بالا میرود و میخوام با یک کلید یک رفت و برگشت بصورت اتوماتیک انجام بده.لطفا راهنمایی کنید مرسی.

gadraj

معاون مدیر کل
معاونت انجمن
2007-05-09
5,023
106,558
سلام من رشتم مکانیک و اطلاعات زیادی راجب برق ندارم و می خوام یک مدار ساده با کمترین هزینه برای یک پرس هیدرولیک طراحی کنم.الان این پرس با یک کتید پایین میاد و با یک کلید بالا میرود و میخوام با یک کلید یک رفت و برگشت بصورت اتوماتیک انجام بده.لطفا راهنمایی کنید مرسی.
با سلام :
توضیح بیشتر بزارید که الان با وضعیت موجود اتو استاپ داره یا باید دستی استاپ کنید ؟؟ و اگر داره؟ سنسور ی یا میکرو سویچی یا چشمی و...؟؟

موفق باشید .

nanit

کاربر
2013-09-12
6
2
سلام با وسل کرد دستگاه به برق 3فاز پمپ شروع به کار میکند(یک سره)وبا برق 1فاز شیر برقی که با کلید دستی کار می کند.هیچ سنسور و میکرو سوییچی وجود ندار.

nanit

کاربر
2013-09-12
6
2
سلام با وسل کرد دستگاه به برق 3فاز پمپ شروع به کار میکند(یک سره)وبا برق 1فاز شیر برقی که با کلید دستی کار می کند.هیچ سنسور و میکرو سوییچی وجود ندار.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,740
سلام
دوست گرامی یا زمان که پرس پایین هست چقدر باید پایین بماند ضمن مشکلی نیست من این چند روز وقت دارم متوانم برای شما طراحی کنم

f_movin

کاربر vip
کاربر
2008-04-11
6
15
دوست عزیز شما که سر رشته ای از برق ندارید خوب است که بدین به یه برقکار واستون درست کنه . خطرات احتمالیو هم در نظر بگیرین نه پولو.

nanit

کاربر
2013-09-12
6
2
مرسی از پاسخ دوستان.زمان مکث زیاد مهم نیست چون این پرس عمل خمکاری انجام میده و پس از کورس نهایی پایینی بلافاصله یا با یه مکث 1یا2ثانیه ای میتونه برگرده بالا.

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,740
دوست گرامی لطفا خیلی دقت کنند واگر نتوانستی به کسی که با برق آشنا هست بده انجام بدهد وهر گونه سوالی داشتی من در خدمت هستم من یک نرم افزاردر سایت قرار میدهم آن را دانلود کنند و فایل که من درست کردم اجر کن
کلید s1 میکرو سوئچ هست که بایدپایین منظور همان جا که پرس میزند وصل میشود وs2بالا یعنی پرس بالا آمداست

آخرین ویرایش:

ajamee

VIP+ افتخاری
کاربر
2009-09-14
1,727
4,740
این هم نرم افزار تست بزن ببین درسته البته با نرم افزار بدون خطر
ببخشید نتوانستم نرم افزار را درسایت آپلود کنم ودر سایت دیگر آپلود کردم این هم آدرس

پیوست‌ها

• 8.8 کیلوبایت بازدیدها: 85
آخرین ویرایش:

*alizadeh*

کاربر
2015-01-18
3
1
میاندواب
سلام من تازه عضو شدم و زیاد کار کردن رو بلد نیستم تا نقشه مداریش رو بکشم وبذارم
فقک باید یک میکرو سوعیچ توی مسیر جک جایی که میخوای از ان جا برگرده بذاری تا موقع برخورد فرمان برگشت رو بده

بالا