آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

صدای خش خش و نداشتن بوق در فاکس پاناسونیک مدل Panasonic KX-FP362

Khalili

سرپرست مدیران
ناظم انجمن
2008-01-04
3,249
57,511
با سلامت فاکس پاناسونیک صدای دهنی داریم اما بوق گوشی نداریم بجای بوق صدای خش خش داریم کارهای انجام شده شستشو ولحیم کاری برد واهم چک قطعات دوستان اگر تجربه ای در این زمینه دارند بیان کنند تا این مشکل حل شود

~H03in~

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-08-20
900
7,085
پاسخ : صدای خش خش ونداشتن بوق در فاکس پاناسونیک مدلkx-fp362

با سلامت فاکس پاناسونیک صدای دهنی داریم اما بوق گوشی نداریم بجای بوق صدای خش خش داریم کارهای انجام شده شستشو ولحیم کاری برد واهم چک قطعات دوستان اگر تجربه ای در این زمینه دارند بیان کنند تا این مشکل حل شود
با سلام خدمت شما
ببخشید شما سوکت بند فنری گوشی و خود جاسوکتی رو از لحاظ سولفات و خرابی بررسی کنید.

یا علی.

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,691
62,045
اصفهان
پاسخ : صدای خش خش ونداشتن بوق در فاکس پاناسونیک مدلkx-fp362

با سلامت فاکس پاناسونیک صدای دهنی داریم اما بوق گوشی نداریم بجای بوق صدای خش خش داریم
با عرض سلام و احترام
جناب خلیلی وقتی بوق ندارید و خش خش در گوشی میشنوید عیب از جک و یا سوکت یا سیم نیست.
شما در مدار صوت به دنبال عیب باشید
چند نمونه مدار فاکس ارسال میکنم ببینید کدام مشابه مدار شما است شاید در عیب یابی به شما کمک کند . من هم دنبال مدار اصلی برای شما هستم در اولین فرصت نقشه این فاکس را ارسال میکنم
قربان شما

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

با سلام خدمت آقای خلیلی شما ابتدا تمام خازنهای شیمیایی تغذیه را چک کنید در ضمن دیودهای زنر تغذیه و کلید هوک را نیز بررسی کنید امکان خرابی کابل گوشی هم وجود دارد پس کابل و بلندگو را نیز بررسی کنید

با تشکر

jaxtor

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2008-06-29
1,664
18,383

دوست عزیز امکان نداره از رله باشه چون رله یک قطعه مکانیکی هست و چیزی نیست که به این راحتی ها خراب شود صدای خش خش می تواند از بلندگو و کابل گوشی و یا خازنهای تغذیه باشد

با تشکر

آخرین ویرایش:

mort_azad

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-08-04
294
1,114
دوست عزیز امکان نداره از رله باشه چون رله یک قطعه مکانیکی هست و چیزی نیست که به این راحتی ها خراب شود صدای خش خش می تواند از بلندگو و کابل گوشی و یا خازنهای تغذیه باشد

با تشکر
دوست عزیز دقیقا از رله است چرا؟ به این علت که درسته رله قطعه مکانیکی هستش ولی در اثر قطع و وصل زیاد ما بین کنتاکتور ها و در محل تماس دو کنتاکت با هم حالتی مانند سولفاته شدن رخ میده که این باعث بوجود امدن خش خش در گوشیه فکس میشه .

بالا