آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

آموزشی: شماتیک و بلوک دیاگرام PCB انواع هارد دیسک های مختلف جهت تعمیرات بورد هارد دیسک

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
سلام من هم همین مشکل را دارم

ایراد از مرور گراتونه شما می توانید از نرم افزار های باز کننده chm استفاده کنید.
من تا به حال این مشکل را نداشتم برای همین نمی تونم دقیق بگم چیکار کنید شاید در ویندوز 8 قابل اجرا نباشه نمی دونم چی بگم

cybernova

مدیر تعمیرات سخت افزار کامپیوتر
مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
با سلام و درود
با تشکر از دوستمون آقای pese که زحمت آپلود فایل ها و نقشه ها رو می کشند .قسمت شماتیک برا بنده خالی هست ،بخاطر ناقص بودن فایل هاست یا علت دیگه ای داره ؟

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
با سلام و درود
با تشکر از دوستمون آقای pese که زحمت آپلود فایل ها و نقشه ها رو می کشند .قسمت شماتیک برا بنده خالی هست ،بخاطر ناقص بودن فایل هاست یا علت دیگه ای داره ؟
یک عکس ازش بگذارید فقط ضمیمه انجمن نباشه چون نمی تونم ببینم

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: milad_tm

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
یک عکس ازش بگذارید فقط ضمیمه انجمن نباشه چون نمی تونم ببینم

همون قسمتی که گزینه شماتیک رو انتخاب می کنید و سپس یه شماتیک نمایش داده می شه و با انتخاب هر آی سی روی شماتیک هم رنگش عوض می شه .می تونه بخاطر این باشه که هنوز این قسمت ها آپلود نشده ؟
اینم لینک عکسhttp://s4.picofile.com/file/8169432676/pese.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: AMD

pese

کاربر
2013-05-26
257
1,548
اصفهان
www.servicekaran.ir
همون قسمتی که گزینه شماتیک رو انتخاب می کنید و سپس یه شماتیک نمایش داده می شه و با انتخاب هر آی سی روی شماتیک هم رنگش عوض می شه .می تونه بخاطر این باشه که هنوز این قسمت ها آپلود نشده ؟
اینم لینک عکسhttp://s4.picofile.com/file/8169432676/pese.jpg

نه مهندس فایل ها ناقص اپلود نشده اند. هر فایل chm می تواند به صورت جداگانه اجرا شود کاری به دیگر فایل ها نداره.
من حقیقتش دارم با ویندوز xp کار می کنم و تا به حال با این سیستم مشکلی نداشتم . اگر مشکل حل نشد از ویندوز های مجازی استفاده کنید با virtual machin ان شالله فایل ها را با ویندوز 7 سون چک می کنم جوابش را به شما می دهم.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: cybernova

cybernova

مدیر تالار
2013-05-31
2,829
10,511
آذرشهـر
سلام و درود
جسارت بنده رو در مورد استفاده از کلمه ناقص ببخشید .بازم ممنون بابت زحمتی که می کشید .
موفق باشید .

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا