آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

سيم كشي دوو ريسر

غزال

ناظم انجمن
2012-03-18
10,099
79,768
سلام
جناب آقای مهندس امیدوار
ناک اوت شدم

حقیقتا سالها در راستای دستیابی به نقشه ریسر تلاش کردم و کاملا ناامید شده بودم و با وعده بزرگوارانه و علیرغم نام شایسته شما هم امیدوار نبودم که محرز فرمودید نام امیدوار شایسته و برازنده حضرتعالی است

یکدنیا ممنون و سپاسگزارم و امیدوارم جبران مراتب مقدورم گردد
سپاس و تقدیر بیکران

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
اخطار
نوشتن توضیحات انگلیسی ممنوع میباشد .اگر بلد نیستید ، برایتان ترجمه کنم
جناب فرح در ترجمه انگليسه بنده هيچ مشكلي ندارم و نياز به ترجمه نيست و در قوانين سايت در اين مورد اشاره اي نشده است چون مطالب اصلي سازنده ميباشد اگر كسي كمي هم انگليسي بلد باشد ميتواند نقشه را درك نمايد اگر كسي هم مشكلي داشت بنده راهنمايي هاي لازم را انجام ميدهم شما فعاليت خود را در بخش ها انجام دهيد بگذاريد اخطارهاي مورد نياز را مديران بدهند با توجه به قانون شماره 22-23-24

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
سلام دوستان آیا کسی روش کدگیری دستی دوو ریسر میتونه برام توضیح بده دوروزه که سه ثانیه پس از روشن کردن ماشین چراغ چک روشن میشه .قبلا درحین رانندگی گاهی روشن میشد یکبار که ماشین را خاموش وسپس روشن میکردم چراغ چک خاموش میشد ولی الآن چراغ چک دائم روشنه.

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
سلام جناب ميرچولي شما با دياگ چك نماييد كه خطا در مورد چي است روش مورد اطمينان وجود ندارد لطفا در بخش دياگ مطرح نماييد
با تشكر لطفا نتيجه را بعد از برسي اعلام نماييد

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
سلام جناب ميرچولي شما با دياگ چك نماييد كه خطا در مورد چي است روش مورد اطمينان وجود ندارد لطفا در بخش دياگ مطرح نماييد
با تشكر لطفا نتيجه را بعد از برسي اعلام نماييد

سلام دوست عزیز باتشکر ازشما اینجا تعمیر کاری که برنامه دیاک دوو داشته باشه پیدانکردم ناگزیر پیش یک مکانیک رفتم ومطرح کردم گفت باشه به روش دستی کدگیری کنم.یک جمپر به خانه 1و2 سوکت کنار ایسییو وصل کرد وسویچرا بازکرد چراغ چک شروع به چشمک زدن کرد سپس ازروی یک بروشور نگاه کرد وگفت خطا مربوط به مگنت دلکو میباشد سپس نگاهی به سیمهای دلکو کرده گفت یکی از سیمهای مگنت قطع شده ببر لحیمش کن اگه درست نشد بیا تا بیشتر پیگیری کنم. از نحوه کدگیری سئوال کردم کلی کلاس گذاشت وگفت اینها قاعده وقانون خاصی داره که نمیتوانید بایک توضیح متوجه شوید وچیزی نگفت.منهم همان سیم را لحیم کردم مشکل برطرف شد.

pc-isar

مدیر تعمیرات خودرو
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2009-05-16
819
5,326
ايران
با تشكر از ارسال شما پيگيري ميكنم نتيجه را به شما اعلام مي نمايم

میرچولی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2006-12-03
507
5,671
شهرستان سبزوار
کدگیری برای تشخیص عیب در خورو دوو

لیستی از ارورهای دوو که باکدگیری مشخص میشود را برای دوستان دوو سوار ارسال میکنم امیدوارم به درد تون بخورد.
طریقه کدگیری را به اختصار توضیح میدهم.
ازداخل خودرو سمت شاگرد درقسمت تحتانی درب خورو محفظهای هست که ای سی یو درآنمحل نصب میباشد. بابازکردن دریچه سوکت دیاک نمایان میشودکه برای کدگیری با یک تکه سیم به شکل بست دوپادوخانه سوکت دیاک را که اولین ودومین سوراخ سوکت طرف پایین سمت چپ آن میباشدرا به همدیگر وصل کرده وسویچ را باز کرده به چراغ چک بادقت نگاه کنید شروع به چشمکزدن کرده وباراول ارور12را سه مرتبه نمایش میدهد که این ارور عادی است.
یعنی چراغ چک یکبار روشن وخاموش شده بیانگر عددیک میباشد.پس ازسه ثانیه دوبارچشمک زده بیانگرعدد2میباشدکه سه بارمتوالی این عمل تکرار شده وبیانگر 12 میباشد ازاین به بعد چشمکهارا شمردهرقم دهگان ارور وپس زسه ثانیه چشمکهارا شمرده رقم یکان ارور مشخص میشود برای هرکدام از ارورها سه بار متوالی نمایشداده وسپس ارور بعدی را نمایش میدهد صبر میکنیم تا کلیه خطا هارانمایش داده ومجددا" خطای 12 رانمایش بدهد حال عمل کدگیری به پایان رسیده است و باتوجه به جدول ارسال شده شماره هر ارور بیانگر عیب موجود درخودرو بوده که با تشخیص عیب ازروی این جدول نسبت به رفع عیب اقدام میکنیم.
اگر جایی ازتوضیحاتم نا مفهوم بود بنده درخدمتم.

پیوست‌ها

• 80.5 کیلوبایت بازدیدها: 82
آخرین ویرایش:

اردوشان

کاربر
2014-07-01
1
0
لطفا اگه امكان داره نقشه سيم كشي چراغ بنزين رو از پشت صفحه كيلومتر بزاريد من فيشهاي روي مقاومت 20وات و لامپ اخطار كمربند و چراغ بنزين رو باز كردم والان نميدونم نصب كنم ممنون ميشم بزاريد

بالا