آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

زنگ تفریح!!!: کی میدونه عیب از چی بوده؟!

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,641
اصفهان
دوست عزیز بعضی مواقع وجود لامپ های کم مصرف روی عملکرد کنترل اخلال ایجاد میکنه و باعث میشه بعضی از کلید ها عمل نکنه
شاید چنین مشکلی وجود داشته و یا خود تلوزیون مشکل داشته

به نام خدا

سلام جناب محمودی. شما درست میفرمایید این عیب را من هم داشته ام که لامپهای کم مصرف در کارکرد کنترل اختلال ایجاد کرده. اما این مورد هم نبود.

صابری

کنترل کل سایت
ناظم انجمن
2009-05-31
11,796
134,641
اصفهان

سلام
می گم این یک زنگ تفریح برای آقای صابری و یک زنگ ضد حال برای ماست

:p:
:)

یک سوال
وقتی با تستر کنترل تست کنیم سایر کلیدها عمل می کنند یا نه ؟

به نام خدا

سلام آقای رحمانیان. اگه میدونستم برای شما زنگ ضد حال است هرگز این کار را نمیکردم!
اما من اصلا با تستر تست کردم . دیدم اینطوری هست.

مصطفی رحمانیان

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
به نام خدا

سلام آقای رحمانیان. اگه میدونستم برای شما زنگ ضد حال است هرگز این کار را نمیکردم!
اما من اصلا با تستر تست کردم . دیدم اینطوری هست.

جناب صابری گل
البته من هم شوخی کردم
بعضی از کلیدها با هم کار می کنند
مثلا اگر تمام کلیدها درگیر باشد کلید پاور عمل می کند
احتمالا یکی از کلیدها به نحوی گیر کرده بوده ....
نــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
!!!

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,943
Country. iran
سلام
جناب صابري اين مشگل از خرابي ويا قطع بودن مدار هست.ورودي ولتاژ باطري اول به دكمه پاور رفته وخروجي اين مدار ادامه ندارد.واز طريق مداري كه بايد به نقطه بعدي وصل باشه ارتباط ندارد.قطع شده يا سولفاده كرده ويا بكل قطع شده.

sohil62

کاربران vip(افتخاری)
کاربر
2009-11-15
279
2,840
اصفهان
با سلام

جناب صابری عزیز:
احتمالا این قطعی در نزدیکی چشمی کنترل بوده چون کلیدها کنترل با هم سری هستند و زمانی که یک دکمه کار میکند بقیه دکمهای که با ان سری هستند هم معمولا کار میکنند ولی اگر فقط این دکمه پاور کار میکرده به خاطر این بوده که حتما زمانی که فشار داده میشده قطعی نزدیک ان گرفته میشده و نزدیک ترین جا چشمی کنترل به دکمه پاور میباشد

farah676

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip افتخاری
کاربر
2007-08-22
4,690
62,036
اصفهان
با عرض سلام

جناب صابری از پاسخ در مورد عیب بگذریم ، واقعا همه را سر کار گذاشته و حرص بعضی ها را در آوردید ، بسیار برای من جالب بود و کلی به پاسخ ها خندیدم و واقعا زنگ تفریح بود . دست شما درد نکند
ممنون و متشکر:thumbsup:

pedram

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-07-11
1,756
19,943
Country. iran
راستش اين مدل كنترل را من نمي شناسم. اما رطوبت اول ميتونه باشه دوم هم ريختن مايعات واينكه كجا عرض كردم مكاني هست كه بعد از پاور ولتاژ عبوري ندارد.احتمال شكستگي كم هست ممكن هست نيكل قطع شده باشه ترك ريز.عرض كردم من اين كنترل را نمي شناسم.

بالا