آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

ریختن چسب قطره ای بر روی بدنه لپ تاپ خواهشا کمک کنید چون هزینه تعویض قاب بالاست

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
دوست عزیز
جنس پلاستیک باهم فرق میکنه طبق راهنمایی دوست خوبم امیر سجاد اول روی چند قاب پلاستیکی امتحان کنید
اگه در مغازه چسب فروشی بری اسپری مخصوص به چسب پاک کن موجوده و میتونی تا حدی یا کامل پاک کنید بستگی به حوصله و دقت زیاد داره البته من خودم بازم میگم بستگی به جنس پلاستیک یا فلز در بعضی مواقع از روغن استفاده میکنم با گوش پاک کن توی چند مرتبه روی چسب میکشم و چسب رو پاک میکنم حتی با اسپری چرب wd 40 هم چسب رو پاک کردم البته الان قیمت این اسپری حدود 200 هزار تومان هست ولی فوق العاده توی انواع کار مفیده اگه ارزان تر خواصتی اسپری maple max 40 هست بین 40 تا 50هزار قیمتش هست البته بگم اول شما اسپری چسب پاک کن رو امتحان کن نشد از روغن مایع نشد از اسپری چرب یا سرکه و امثال این ها
برای چسباندن قاب لپ تاپ من انواع چسب ها رو امتحان کردم به نظر من بهترین چسبی توی رنج 100 تا 150 هزار تومان دیدم super glue 502 بود

آخرین ویرایش:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
ضمنا حتما اطراف محل چسب خورده رو بپوشانید و مستقیم روی چسب مواد مربوطه نزنید با گوش پاک کن و با حوصله تیکه تیکه روی محل بریزید و تمیز کنید و جلو برید

mosaffa

VIP+ افتخاری
کاربر
2010-11-08
1,277
7,206
صومعه سرا
سلام
چسب قطره ای پلاستیک رو هم حل میکنه و شما بابت اون نمیتونید هیچ کاری انجام بدید مگه اون قسمت رو پرکنید و رنگ بزنید
یا اینکه برچسب ایسوس پیدا کنید روش بچسبونید

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,872
32
زیاد حساسیت به خرج نده سر هم شو ببند بره حتی اگر با چسب ۵ سانتی کل ماجرا رو جم کنی بهتر از اینکه پوسته اصلی همین قدر هم هست کنده و مخدوش بشه الان شرایط خوبه ولی ممکنه بدو بدتر بشه و از نظر ظاهری به گاج بره

آخرین ویرایش:

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
تلاشتو بکن کار تمیز در بیاد، البت بعید میدونم خوب در بیاد
نهایت میتونی قابشو تهیه کنی و قاب نو بزاری(اگر قاب کم یابی نباشه معمولا ارزونه)
تعمیرات یه جاهایی ضرر داره و تجربه میشه

بالا