آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

مشکل: روشن نشدن آیفون تصویری تابامدلtvd-2070

Parsa2309

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2019-02-22
767
2,548
تهران -شانکهای
مهندس جان بتبت ولتاژ مطمئن هستید؟
چون من 5 ولت دادم سیستم راه اندازی شد اما بک لایت نداره من احتمال میدم ولتاژ بالاتری بخواد!! ؟

با احترام
طبق فرمایش امیر جان، ۵ ولت صحیح هستش و باید مسیر رو چک کنید . مشکل از جای دیگه ای باید باشه . مواردی بوده که خود بکلایت هم سوخته بود.از ولتاژگیری سوکت فلت شروع کنید .

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
سلام دوستان بنده هم مشکل سوختن ایسی کاهنده بک لایت رو دارم و برسی کردم هیچ ایسی دیگه ای نمیشه جایگزینش کرد اتصال برد کاهنده رو چجور میشه انجام داد؟چون قبل از اون فکر کردم و دیدم بک لایت همیشه روشن میمونه در صورت ایسی پایه shutdown داره و در مواقع نیاز ولتاژ بک لایت تامین میشه
دوستانی که این کار رو انجام دادن بی زحمت توضیح بیشتری بدن

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: moein6

ebi4437

کاربر vip
کاربر
2021-06-22
33
39
24
جسارتاً ،U6 را عرض میکنم

سلام من بک لایت رو تست کردم 9 ولته و این ایسی کاهنده مربوط به صسمت بک لایت ال سی دیه و منم هم نتونستم ایسیش رو پیدا کنم بی زحمت اگه شما مشکل رو برطرف کردید راهکارش رو با ما هم در میون بزارید ممنون میشم

af.726

کاربر
2021-03-21
7
14
30
سلام مجدد دوستان من مشکل را پیدا کردم بله ولتاژ بک لایت بیش از 5 ولت است و آی سی U7 یک افزاینده ولتاژ هست که تو مد جریان ثابت برای درایو بک لایت نصب شده و با آیسی Mt3608 که خیلی هم فراوانه قابل جایگزینی هست

hamidi64

کاربر vip
کاربر
2020-02-06
9
0
39
سلام وقتتون بخیر
برادر این مشکل رو حل کردی ؟
دو مورد آیفون لمسی تابا ۲۰۷۰ اومده و دقیق همین مشکلو داره
هنوز نتونستم ایرادو پیدا کنم
همین خازنی که تعویض کردی ۲۵ ولت ۱۰۰ میکرو ، وقتی از روی بورد در میارم هم محل پایه ها اتصال کوتاه هستن. واقعاً نمیدونم چیکارش کنم

hamidi64

کاربر vip
کاربر
2020-02-06
9
0
39
با سلام خدمت همکار آن گرامی آیفون تصویری تابا مدل tvd-2070 روشن  نمیشه برد پنل که عکس رو فرستادم وقتی از مدار خارج  کنی ولتاژ  تغذیه راه میافته اما زمانی که تو مدار هست ولتاژ رو میخوای وجه و قطع و وصل میشه و از بلند گود صدا تق تق میاد دوتا خازن 220و یه 100 خراب بود که تو عکس زیر در آوردم باد کرده بودن تعویض شدن به نظر میاد  تو برد شرطی داره همکاران اگه تجربه ای دارن ممنون میشم  راهنمای کنندمشاهده فایل‌پیوست 165405

این مشکلو منم دارم
ایرادو پیدا کردی؟

الماس صورتی

کاربر vip
کاربر
2019-12-23
46
80
آی سی بکلایت که یک آی سی آفزاینده ولتاژ هست و روی برد با U6مشخص شده رو از روی برد جدا کنید اتصال کوتاه برد برطرف میشه

آخرین ویرایش:

Jvd.feyzabad

کاربر vip
کاربر
2021-08-11
4
2
باسلام ، یک آیفون تابا مدل 2070 برای تعمیر اوردند ، مشکل دستگاه : بعد از اتصال به برق دستگاه روشن و همچی درسته ولی بعد از تقریباً 10 ثانیه تصویر سفید میشه . بعد از تست و بررسی ای سی u6 تعویض شد ، خازن های 100و 220 میکرو هم تعویض گردیدد ولی همچنان مشکل باقی است . لطفاً دوستان راهنمایی بفرمایید . با تشکر از همه .

Jvd.feyzabad

کاربر vip
کاربر
2021-08-11
4
2
با سلام خدمت همکار آن گرامی آیفون تصویری تابا مدل tvd-2070 روشن  نمیشه برد پنل که عکس رو فرستادم وقتی از مدار خارج  کنی ولتاژ  تغذیه راه میافته اما زمانی که تو مدار هست ولتاژ رو میخوای وجه و قطع و وصل میشه و از بلند گود صدا تق تق میاد دوتا خازن 220و یه 100 خراب بود که تو عکس زیر در آوردم باد کرده بودن تعویض شدن به نظر میاد  تو برد شرطی داره همکاران اگه تجربه ای دارن ممنون میشم  راهنمای کنندمشاهده فایل‌پیوست 165405
سلام اگر کسی از دوستان مقدار دیودهای زنر z3 و z4 که در عکس فوق (برد تابا 2070) اومده رو میدونه لطفاً اعلام کنه ، خیلی ممنونم از همگی دوستان

بالا