آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

روشن شدن لامپ تست موقع جریان کشی از پاور

i2015

کاربر
2020-10-31
99
66
سلام. یه پاور کامپیوتر هست که ولتاژهای ورودیش کم بود برای همین خازن های خروجی رو تعویض کردم و خوب شد. اما الان موقعی که از سیم 12 ولت حدود 4.5 آمپر میکشم لامپ تست روشن میشه. مشکل کجاست؟ خازن های ورودی ضعیف شدند یا باید خازن های بین راه رو هم عوض کنم؟

mi1362mi

کاربر
2014-09-02
32
54
سلام. یه پاور کامپیوتر هست که ولتاژهای ورودیش کم بود برای همین خازن های خروجی رو تعویض کردم و خوب شد. اما الان موقعی که از سیم 12 ولت حدود 4.5 آمپر میکشم لامپ تست روشن میشه. مشکل کجاست؟ خازن های ورودی ضعیف شدند یا باید خازن های بین راه رو هم عوض کنم؟
سالمه خوب مشکلی نداره

Mr Anderson

کاربر
2016-03-13
13
2
سلام ، پاور شما مارکش چیه و حداکثر جریانش چقدره ؟ با توجه به این ها میتونیم کمکتون کنیم :)

electronium

VIP+ افتخاری
کاربر
2020-07-30
1,048
2,874
32
وقت پاور ورودی و سوئیچ ها اتصالی ندارن برق مستقیم بزن موقع بارگیری بیش از توان لامپ تست مربوطه

i2015

کاربر
2020-10-31
99
66
اول ببخشید اشتباه نوشته بودم "ولتاژهای ورودیش مشکل داره" منظورم ولتاژهای خروجی بود.

درمورد جواب اول: توی پاورهای دیگه معمولا همچین اتفاقی نمیفته! پس احتمالا سالم نیست
درمورد سوال دوم: مارک پاور perfect
در مورد جواب سوم: درست میفرمایید ولی چون بعد از قطع بار لامپ هنوز روشن میمونه مشکوک هست

نتیجه نهایی: ممنون از همه بابت پاسخ گویی. یکم پشت برد رو تمیز کردم مشکل حل شد نمیدونم کجاش مشکل داشت احتمالا یه اتصالی کوچیک تو خروجی بوده!!! به هرحال الان دیگه بعد قطع بار لامپ خاموش میشه

بالا