آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

رفتن گوشی برروی آیفون

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

iranians20

کاربر
2009-05-14
1
7
سلام من دو تا گوشی دارم یکی پانافون معمولی (سیم دار) و دیگری میکروتل هر دوتا شون وقتی گوشی رو بر میداریم آیفون گوشی بکار می فته و بقیه گوشی کاملا سالم هستش و فقط گوشی پانافون دهنی گوشی را روبروی آیفونش میگیری سوت می کشه ولی میکروتل انجوری نیستش ولی میره روی آفون وقتی دهنی را بر میداریم

reza639

کاربر
2011-02-16
24
91
3تا مشكل وجود داره اول برو سراغ قطع كن و تستش كن اگه مشكلي نداشت زنر توان بالا رو تست كن كه معمولا با يه خازن اكتروليتي موازيه اگه اونجا مشكل نداشت نزديك قطع كن ترانزيستور a92 دوتا از پايه هاش يكسره كرده

morteza.m

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
2010-11-14
80
335
سلام اگر در میکروتل این کارهای که همکاران کفتن انجام دادی جواب نداد ال ای دی بغل ال سی دی را تعویض زینر زیر کنتاکت در بیار

hamid javady

کاربر vip
کاربر
2013-04-11
42
56
با سلام یه تلفن مارشال مدل ME450 دارم که موقع زنگ زدن روی ایفن میرود لطفا راهنماییم کنید

askari2

کاربر
2014-05-13
30
33
سلام و درود ! تلفن تکنوتل برای تعمیر آوردن که خود به خود آیفون تلفن به مدت یک ثانیه فعال و بعد غیرفعال میشه و این ماجرا هرچند دقیقه یکبار به صورت منظم و بدون وقفه اتفاق میافته !!!!!! اگه ممکنه اسانید محترم راهنمایی بفرمایید . متشکرم و سپاسگزار

nekooee

Senior Technical Supervisor
مدیرکل
معاونت انجمن
2007-09-21
6,774
29,828
ایران
دوست عزیز شما تاپیک مربوط به سال 2011 رو بالا اوردین! لطفا یک تاپیک جدید برای سوال خود ایجاد کنید با عنوان صحیح که مدل دقیق گوشی در عنوان باشد.
این تاپیک بسته می شود

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا