آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک Amiric تکشو

در انجمن تعمیرکاران عزادار یکی از اعضای بسیار خوب خود هستیم، جناب استاد کمالی با نام کاربری غزال از مدیران بسیار با تجربه و فعال انجمن بودند و متأسفانه ایشان را از دست دادیم. برای خانواده ایشان آرزوی صبر می‌کنیم. روحشون شاد و یادشون گرامی

مشکل: راه اندازی این دزدگیر

akbartelecom

کاربر vip
vip
کاربر
2015-01-15
36
27
باسلام دزدگیر با ریموتش کار نمیکنه میشه کاریش کرد رو قابش زدهakaiایسی اصلی همcss020cایسی عملگر همuln2003ag روی ریموت هم کریستال نداریم ایسی ایپیرامش معلوم نیست روبردش نوشته s6475 IMG_۲۰۱۵۰۳۱۳_۱۷۵۳۴۹.jpgIMG_۲۰۱۵۰۳۱۳_۱۷۵۳۱۶.jpg g4 copy v1.1

ajan

VIP+ افتخاری
کاربر
2012-12-21
515
1/473
ایران عزیزم
سلام دوست عزیز

به نظر من تازه کاری هستی اما ببین والله من نمدونم چی میگی عنوان درست بنویس مثال کار نکردن کنترل دزدگیر مدل .....با عکس و عنوان مشگل بگو راهنمایی کنم
بهتر سوال پرسیدن باید بلد باشی عزیز من دزدگیر تعمیر می کنم والان 15 ساله کارم این اما نمی دونم مشگل چیه

kazemi 1

کاربران vip(افتخاری)
vip افتخاری
کاربر
سلام
از روی عکسی که فرستادی متوجه شدم
دستگاه شما plc هستش و ریموتی که در عکس مشخه از نوع بولوتوث تریمری هستش.برا تعمیرش :
1:باطری ریموت رو تعویض کن و تست کن اگر جواب نداد:
2: کلیدهای ریموت قفل وباز رو همزمان چند ثانیه نگه دار تا ریموت چشمک بزنه و بعد
3:کلیدهای بدون صدا آژیر رو همزمان چند ثانیه نگه دار تا دوباره چشمک بزنه. حالا تست کن اگر جواب نداد با احتیاط کمی تریمر روی ریموت رو بچرخون و اگر باز هم جواب نداد دیگه باید یک ریموت جدید کد بدی.
ریموتی که به این دستگاه جواب میده plc 918 هستش.

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: vafadar1
بالا