آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در مورد گاز خوردن ecu ssat پارس

mnp18

کاربر
2014-07-15
3
2
با سلام
اینجور که شنیده ام ecu ssatیورو2 از سال 93 (اخرین سری های داشبورد قدیم تک ایربگ)بر روی برخی خودرو های پارس و 405 نصب شده است
بزرگترین مشکل این ای سی یو گاز خوردن وعدم کاهش دور موتور در هنگام تعویض دنده میباشد.همچنین در حالت خلاص بودن دنده و حرکت ماشین دور موتو از 1000دور در دقیقه بالاتر میماند
چندسوال خدمت اساتید دارم
1-ایا این مشکل قابل حل هست
2-ایا امکان تعویض این نوع ای سی یو با نوع زیمنس یا ... هست(البته با چیزی که شندیده ام بعید است که همچنن کاری را بتوان انجام داد ولی جهت اطمینان می پرسم)
در ضمن اگه جای بدی تاپیک زدم لطفا به جای خودش انتقال بدین
با تشکر

rezasisi

کاربر
2011-05-26
112
430
تهران
درود
در ایسیو ssat استراتژیی که برایش تعریف شده اینست که بهر نحوی از سنسور کیلومتر اطلاعاتی مبنی بر حرکت دریافت کند دور موتور بالا میرود واین عیب نیست بلکه میتوان گفت که بنوعی نقطه ضعف است.ودلیلش جهت ایجاد خلا کافی در منی فولد جهت بهتر عمل کردن بوستر ترمز میباشد.موفق باشید

mnp18

کاربر
2014-07-15
3
2
خب یعنی با دیاگ زدن و... مشکل حل میشه یا قطعات باید عوض شه؟

mnp18

کاربر
2014-07-15
3
2
این مشکل و همچنین ارور مربوط به سنسور میل سوپاپ از طریق بروز رسانی ECU SSAT قابل حل هست
بازم به خودم -ملت حال ندارن جواب بدن والا 1111111111.jpg

حامدجعفری

کاربر
2014-03-04
23
64
این مشکل و همچنین ارور مربوط به سنسور میل سوپاپ از طریق بروز رسانی ECU SSAT قابل حل هست
بازم به خودم -ملت حال ندارن جواب بدن والامشاهده فایل‌پیوست 108856

سلام/
ممنون از لطفتون.
اما دوست عزیزمون درباره گاز خوردن موتور سوال فرمودن.ولی شما از یه موضوع دیگه حرف می زنین.
این یه مشکله که هنوز دانلود اصلاحی براش نیومده.آقای سیسی هم درباره این مشکل ،جواب منطقی رو دادن.
راستی عکسی که شما آپ کردین واضح نیست.ممنون میشیم اگه یه عکس واضحتر دارین ،قرار بدین/

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: rezasisi
بالا