آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

درخواست: راهنمایی در مورد این دوربین

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
با سلام و درود خدمت اساتید و مدیران این بخش کوچیکتون یه راهنمایی در مورد این دوربین میخواد.اینکه چه جور دوربینیه بیشتر به درد کجاها میخوره آیا یه دوربین خاصه یا نه ازنظر کیفیت چه جوریه با توجه به اندازش چه دوربینی بجاش میشه استفاده کرد ودر آخر اینکه کجا میتونم این نمونه رو گیر بیارم دیگه ببخشید که اینقدر سوات کردم باتشکر وسپاس از همتون. simg_CA00000403.jpg

پیوست‌ها

• 284.3 کیلوبایت بازدیدها: 55
آخرین ویرایش:

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
سلام خدمت دوست عزیز این دوربین از نوع mini box هست . که میشه روش هم لنز atuo iris بست میتوانید بعنوان دوربین indoor ازش استفاده کنید و برای محیط بیرون هم باید تو یه کیس بزاریش بیشتر این دوربینها در جاهایی میببندند که وضوح تصویر براشون مهمه و برای خریدشم تو بازار هست با کیفیت های مختلف و مارک های مختلف

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
با تشکر و سپاس از شما استاد عزیز همینطوره که میگید این دوربین رو خارج از ساختمون بسته بودن بنده در مورد دوربینهای مدار بسته تقریبا هیچی نمیدونم صاحبش هم تاکید داره که دوربین با مارک خودش بجاش نصب بشه آخه این دوربین سوخته حالا میخواستم بدونم که آیا دوربینی هست با همین قد و قواره و با همین کیفیت که بشه بجای این دوربین نصب کرد؟بازم با تشکر وسپاس

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
دوست عزیز این دوربین در حد خودش خیلی خوبه مخصوصا که از ccd 1/2 استفاده کرده که تو ایران از این نوع ccd وارد نمیشه شما می توانید مشابه این دوربین خریداری کنید

با تشکر از شما دوست عزیز اگه ممکنه بگین ccd1\2 چیه و از چه دوربینی میتونم بجای این استفاده کنم اگه ممکنه مدلشو ذکر کنید.با سپاس

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
با سلام مجدد ببخشید استاد میشه در مورد این لنز هم یه توضیحی بدید و اینکه تو ایران گیر میاد یا نه یا لنز دیگه ای میشه بجاش استفاده کرد.ممنونم ازتون

پیوست‌ها

mahmood1363

کاربر
2014-01-27
134
388
تهران
www.hitech.com
سلام خدمت دوست عزیز اگه خود این لنز رو میخواین بسختی گیر میاد فکر کنم این بنده خدا دوربین هاشو خودش از اونور اورده ولی مشابه این لنز با مارک های مختلف زیاده و این برندهاش خوبه samsung . computar. hitech و مدل های چینی هم که زیاده که تو چینی ها این لنز خوبیه avenir

2elyas

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
vip افتخاری
کاربر
2012-01-30
388
1,540
دوست محترم دوربین های porolineدر بازار هستند که از لحاظ ظاهری .با دوربین شما یکی هستند ولی لنز ندارند

با تشکر از همه دوستان و استادان عزیز که وقت میذارین و بنده رو راهنمایی میکنین.حالا با توجه به این توضیحات اگه یه دوربین باشه با کیفیت خوب و یه لنز که بشه بجای دوربین و لنز استفاده کرد واینکه کجا میشه پیداش کرد لطفا راهنمایی کنید.یه چیز دیگه این بنده خدا از این دوربین برای فیلم گرفتن از اسمان در شب استفاده میکنه فکر کنم با این توضیح بهتر بتونید بنده رو راهنمایی کنید فکر میکنم الان که مورد استفاده دوربین رو میدونیم بهتر بشه راجع به جاگزینی این دوربین ولنز تصمیم گرفت.بازم کمال تشکر رو ازکسانی که بنده رو راهنمایی میکنن دارم
بدرود

بالا