آی پی امداد
abtahi
آریا الکترونیک mehrinfo تکشو

راهنمایی در مورد ارتقا لپ تاپ Dell Inspiron N5110

Berooziha

کاربر
2011-04-18
13
14
درود بر شما و دیگر دوستان
فایلتون دانلود نمیشه
سی پی یو دل 5110 نسل دو هست
و خیلی برای این دستگاه هزینه نکنید
نهایت هارد رو به ssd ارتقاع بدید و 8 گیگ رم هم برای کارهای معمول کفایت میکنه
دستگاه توان بالایی نداره که 16 گیگ رم نیازتون شه
IMG_۲۰۲۳۱۱۰۲_۱۰۳۸۵۸.jpg
IMG_۲۰۲۳۱۱۰۲_۱۰۳۷۴۵.jpg

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
همونطور که گفتم سی پی یو نسل 2
با اینکه سری m هم هست ولیکن این لپتاپ قدیمیه
گرافیک قدرتمندی هم نداره(گاها ایرادت گرافیکی هم پیدا میکنه)
پس بهتره همون پشنهادات قبلی رو انجام بدید

• Like
واکنش‌ها[ی پسندها]: hanirayan

Berooziha

کاربر
2011-04-18
13
14
همونطور که گفتم سی پی یو نسل 2
با اینکه سری m هم هست ولیکن این لپتاپ قدیمیه
گرافیک قدرتمندی هم نداره(گاها ایرادت گرافیکی هم پیدا میکنه)
پس بهتره همون پشنهادات قبلی رو انجام بدید
ممنونم لطف کردین قربان . انشالله یه رم 4 و یه هارد ssd اضافه کنم

مهرزاد قائم مقامی

VIP+ افتخاری
کاربر +vip پلاس
vip
کاربر
2012-08-31
272
529
بوشهر
ممنونم لطف کردین قربان . انشالله یه رم 4 و یه هارد ssd اضافه کنم
خواهش میکنم
دوستان پیشنهادات بهینه رو داده بودن من فقط کمی تبصره بهش اضافه کردم
اگر خودتون انجام میدید با جایی میبرید پیشنهاد میکنم بخوبی سرویس و از خمیر و پد نسبتا مرغوبی برای هد سینک استفاده کنید

آخرین ویرایش:

hanirayan

VIP+ افتخاری
کاربر
2013-05-15
1,354
7,775
درود
همانطور که همکار گرامی راهنمایی فرمودند بهترین ارتقاء برای این لپ تاپ هارد ssd و رم 4 هست
من خودم شخصا 2بار i7 و i5 این لپ تاپ را تا رم 16 گیگ ارتقاء دادم که خدمتتون عرض میکنم
دل n5110 با cpu اینتل i7 2670qm و i5 2450m
نکته اصلی برای ارتقا رم و نتیجه مثبت از دو رم 8 گیگابایت pc3l 1333mhz استفاده بشه
روی cpu شما 2410m تست نکردم ولی خوده cpu قابلیت 16 گیگ ماکس ساپورت رم داره
بهترین و مطمئن ترین روش اینه که لپ تاپ همراتون باشه و اول ببینید دست دوم رم را پیدا میکنیدو حتما قبلش با فروشنده شرط خرید در صورت تست و بوت شدن لپ تاپ داشته باشید مطمئن باشید بعضی ها قبول می کنند
اگه خواستید cpu این مدل را به i7 2670qm یا 2650qm یا 2630qm ارتقا بدید حتما یک شارژر 130 وات برای لپ تاپ تهیه کنید
در کل پیشنهاد نمیکنم برای این cpu رم تا این اندازه ارتقا بدید چون باید حجم گرافیک که 1گیگا و توان پردازش روهم درنظر بگیرید
یکی از بیشترین خرابی های این لپ تاپ بایاس آن می باشد که در صورت تجهیزات لازم ای سی 4 مگ بایاس آن اگه از نوع mx بود به winbond تغییر دهید
یادش بخیر خاطره و داستان زیاد داشتم با این مدل سر کنجکاوی و تغییرات روی مین 2تا مادربورد دود کردم هوا هنوز جنازه هاشو دارم و یادش میفتم خنده ام میگیره
موفق باشید

آخرین ویرایش:

Berooziha

کاربر
2011-04-18
13
14
درود
همانطور که همکار گرامی راهنمایی فرمودند بهترین ارتقاء برای این لپ تاپ هارد ssd و رم 4 هست
من خودم شخصا 2بار i7 و i5 این لپ تاپ را تا رم 16 گیگ ارتقاء دادم که خدمتتون عرض میکنم
دل n5110 با cpu اینتل i7 2670qm و i5 2450m
نکته اصلی برای ارتقا رم و نتیجه مثبت از دو رم 8 گیگابایت pc3l 1333mhz استفاده بشه
روی cpu شما 2410m تست نکردم ولی خوده cpu قابلیت 16 گیگ ماکس ساپورت رم داره
بهترین و مطمئن ترین روش اینه که لپ تاپ همراتون باشه و اول ببینید دست دوم رم را پیدا میکنیدو حتما قبلش با فروشنده شرط خرید در صورت تست و بوت شدن لپ تاپ داشته باشید مطمئن باشید بعضی ها قبول می کنند
اگه خواستید cpu این مدل را به i7 2670qm یا 2650qm یا 2630qm ارتقا بدید حتما یک شارژر 130 وات برای لپ تاپ تهیه کنید
در کل پیشنهاد نمیکنم برای این cpu رم تا این اندازه ارتقا بدید چون باید حجم گرافیک که 1گیگا و توان پردازش روهم درنظر بگیرید
یکی از بیشترین خرابی های این لپ تاپ بایاس آن می باشد که در صورت تجهیزات لازم ای سی 4 مگ بایاس آن اگه از نوع mx بود به winbond تغییر دهید
یادش بخیر خاطره و داستان زیاد داشتم با این مدل سر کنجکاوی و تغییرات روی مین 2تا مادربورد دود کردم هوا هنوز جنازه هاشو دارم و یادش میفتم خنده ام میگیره
موفق باشید
سلام و عرض ادب ممنونم بابت توضیحات کاملتون . حالا از اون جسد لپ تاپ ها یه رم واسه من بفرستید 😁😁😁😁ممنونم

بالا